google27eaa3905ca3fee3.html

Pred 4 rokmi som prvý krát počul v prednáške jedného nemeckého lekára informáciu o tom, že medicína nevie cez bežné laboratórne testy odhaliť mnohé zápaly prebiehajúce v tele. Priznám sa, divil som sa tejto informácii. Vtedy som tomu nevenoval pozornosť.

Dnes pravidelne počúvam príbehy ľudí, ktorí trpia a chodia po lekároch. A podľa laboratórnych vyšetrení, ktoré im robia, sú títo ľudia zdraví. Výsledkom je, že ich posielajú na psychiatriu. Dnes cca 4 roky odo dňa kedy som to počul prvý krát, je to pravidelne sa opakujúci príbeh. Ako cez šablónu.

Pozrime sa, ako sa k tomu stavajú niektoré akreditované medicínske laboratória v zahraničí. Jedno takéto laboratórium uvádza, čo by sa malo merať pri chronickom zápale. „Chronický zápal je charakterizovaný nielen aktivitou imunity. Ďalšími charakteristickými znakmi sú:

– tvorba kyslíkových voľných radikálov
– tvorba dusíkových voľných radikálov
– poškodenie mitochondrií“

A toto sa aj diagnostikuje. Čiže lekár, ktorý má takýto výstup presne vie, či má pacient zápal alebo nie.

Ako vidíte, mimo našej milovanej vlasti existujú akreditované zariadenia, ktoré používajú inú metodiku odhaľovania zápalov v tele. Dokážu odhaliť v tele mnohé zápaly, ktoré u nás zostávajú bez povšimnutia.

Jeden špecialista na laboratórnu diagnostiku povedal: „70% úspechu lekára je dobrá laboratórna diagnostika.“ A pre zlú diagnostiku dnes u nás trpia tisícky ľudí a robia z nich duševne chorých ľudí. Tragédia o ktorej sa jedného dňa bude písať s veľkou hanbou.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil
Andrej Medveď a jeho team
www.andrejmedved.sk
www.weltfit.sk
www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859…….ak máte otázku bez hanby zavolajte
andrej.medved9@gmail.com


Súvisiace články:


 

(Prečítané 501 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.