google27eaa3905ca3fee3.html

EUGENIKA

najväčšie Slovenské vydavateľstvo duchovnej literatúry

—————–

Pozývame vás do nášho nového eshopu, kde si môžte prehľadne vyberať a nakupovať z rozsiahlej ponuky z oblasti duchovnej literatúry, ezoteriky, celostnej medicíny, alternatívnej vedy a techniky a príbuzných tém.

Tých našich zákazníkov, ktorým sa nezobrazuje okienko – Hľadať – vrámci eshopu, prosíme aby si updateovali svoj prehliadač (Chrome, Mozzila, Explorer, Opera…) na novšiu verziu, kde to už ľahko nájdete vedľa linku – Všetky knihy – v hornej lište. Tento problém je v štádiu riešenia. Ďakujeme za pochopenie.

—————–

To všetko za skvelé uvádzacie ceny:

www.eugenika.sk

www.eugenika.sk

*

Pre čitateľov z Čiech a Moravy:

www.eugenika.cz

—————–

Niečo o nás

EUGENIKA vznikla v roku 1992 v Bratislave. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie aj priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia, a to najmä v zmysle prírodných, alternatívnych a duchovných foriem liečenia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu. Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.

*

images (34)

*