google27eaa3905ca3fee3.html

Keď mám už dosť strašenia zo správ na všetkých TV staniciach a tretia svetová vojna mi klopká na dvere striedavo so škandálmi z parlamentov sveta, skočím k počítaču a otvorím si Topky, mnohými diskutujúcimi nazývané Tupky a hneď je svet krajší. Vždy sa tam nájde článok, ktorý rozohní diskutujúcich a mňa pobaví lepšie ako zabávači naprieč televíznymi kanálmi. Dnes ma chytil za srdce a rozosmial  úžasný návod na dokonalý sex. Názov článku.“Labutia poloha“: Záruka najlepšej erekcie, k akej vie žena muža doviesť!

Po dlhom, nudnom a nič nevraviacom úvode prišlo vyvrcholenie vo forme návodu. Citujem:

Tajomstvo a výhody „Labutej polohy“

Muž si ľahne na chrbát mierne rozkročmo, ale v konečnom dôsledku vyzerá ako keby sedel. Žena si sadne na neho rozkročmo chrbtom k jeho tvári, niečo v štýle polohy 69. Ladnosť jej kriviek a labutie prehnutie tela z nej vyčaruje príťažlivú venušu a dráždivá súhra jej panvy s mužským rozkrokom … .Ešte krátke bla, bla o nesmiernom vzrušení endorfínoch a potom perla: Keď sa muž nakloní viac nad ženu a sklopí hlavu, môže jej láskať a bozkávať jazykom prsia. (Už tu mi predstava sklopenej hlavy namiesto sklonenej prišla celkom vtipná, videla som milenca ako sklápa hlavu podobne ako sa sklápa sedadlo v aute, v každej polohe sa jeho hlava nachvíľu zastavila a vystrčila vždy väčší a väčší kúsok jazyka…) Nuž zamýšľala som sa naďalej, všelijaké predstavy som preháňala hlavou, ale nedávalo to zmysel. Napokon som sa rozhodla pozrieť si diskusiu, či tam nenájdem spriaznenú dušu. A našla som:

Liama 

sedí chrbtom k jeho tvári a on jej oblizuje prsia? Som už dosť stará a skúsená, ale taký jazyčisko som ešte nevidela!

Darček 

Tu mi napadlo len jediné. Že tá žena, musí mať také veľké prsia, že ich prehodí hore cez svoje plece a potom jasné že muž na ne dosiahne, nielen jazykom.. 😉 Poprosila by som k týmto super nah wau sexuálnym polohám vždy aj inštruktážne video.. Ďakujem.. 🙂

Ivanka

…aký labutí krk, to ma jazyčisko dlhší ako prirodzenie, strašné sú tieto premúdrené články…

A netešte sa potom z takejto úžasnej novinárskej tvorby.

Apropo! Október je za dverami, nemá niekto chuť začať chodiť na kurz komunikácie, kurz prípravy na prácu v médiách alebo kurz tvorivého písania, aby ste mohli obohatiť diskusie na internete a byť hviezdami internetových časopisov a televízií, alebo seriózne pracovať s hovoreným či písaným slovom?

Lepšie je životom sa presmiať ako preplakať.

Erika Vincoureková


Tipy redakcie Eugenika:

Omraam Mikhael Aivanhov – Sexuální síla – okřídlený drak – Autor sa v tejto knihe zaoberá otázkou, do akej miery sa môže navzájom prepájať sexuálna sila a spiritualita. Podľa jeho vlastných poznatkov človek môže s pomocou vlastnej sexuálnej sily oživovať svoje telo, zvyšovať si životnú energiu a udržiavať si večnú mladosť, ale aj prebudiť svoje vyššie nervové a mozgové centrá a dosahovať tak čoraz vyššie vedomie.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR

+

Martin Schulman – Astrologie sexuality – Jeden z najlepších astrológov súčasnosti pútavo popisuje dynamiku celého procesu fungovania sexuality jedinca, od prvotného pociťovania sexuálnej energie až po možné naplnenie, na základe vzťahov medzi planétami. Nejde o nijakú bežnú interpretáciu aspektov, ale o svojráznu schému. Hlavnou časťou knihy je analýza domov horoskopu.

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 6.02 EUR, Zľava: 30.00 %, Ušetríte: 2.58 EUR


Súvisiace lásky:


(Prečítané 9 362 krát, 1 dnes)

Comments are closed.