google27eaa3905ca3fee3.html
Image1OK

Na krste veru nebola o zábavu núdza

Knihy, hudobné nosiče či iné diela sú privádzané na svet častokrát bizarným spôsobom, väčšinou z dôvodu zaujať širšiu verejnosť. Nie tak však bolo na tomto milom krste. To, že herečka Eva Sakálová a moderátor Martin Nikodym pokrstili najnovšiu publikáciu vydavateľstva Eugenika makom, malo svoj význam i symboliku. Ako hovorí autorka knihy Pilakalajoga pani Anna Repková:

„Knižka Pilakalajoga je krstená makom, lebo je to tradičná slovanská a slovenská rastlina, obsahuje vitamín D, železo a vápniku je v ňom 12 krát viac ako v mlieku, 20% jeho obsahu sú sú bielkoviny, 40% zdravý olej, vláknina a mnoho ďalšieho.

Mak je tiež symbolom Vianoc, znamená bohatstvo a hojnosť.

Mne pripomína aj jednotu /prepojenosť všetkých so všetkým/ a múdrosť, rozvahu /zrnká múdrosti/.  Makovička je ako ľudská hlava a všetky múdrosti sveta sú v nej uložené, len ich treba vyniesť von.  Filozofia Pilakalajogy čerpá múdrosť z celkového /doterajšieho/ bohatstva ľudského vedomia a snaží sa prispieť svojim zrnkom pozitívnej energie k celkovému /všeobecnému/ prospechu.“

Toľko slová autorky tejto útlej, ale prehľadnej knihy, ktorá v sebe umne spája symbiózu cvičenia kalanetiky, pilatesu a jogy a viac ako 30 ročné skúsenosti Anny Repkovej s telesným a duchovným cvičením. Viac sa už ale dozviete zo zostrihu krstu, ktorý moderovala šarmantná Katka Brychtová a o príjemnú atmosféru sa postarala svojim precíteným spevom Anka Repková ml.:

Krst knihy Pilakalajoga:


Tu si môžte vychutnať krásnu pieseň Vyznanie v podaní Anky Repkovej mladšej, ktorá nás takto privítala na krste:


Image66OK

Anna Repková a jej knižná prvotina Pilakalajoga

Image7OK

Krst makom priamo z makovičiek

Image8OK

Čerstvo pokrstená Pilakalajoga, dúfam že sa čoskoro dočkáme aj súrodenca

Image1OK

Veselo na krste, zľava Alexander Giertli za vydavateľstvo Eugenika, Katka Brichtová, Anna Repková s dcérou Ankou, Eva Sakálová a Martin Nikodym

Image5OK

A sugestívny spev Anky Repkovej na záver


Viac o Pilakalajoge tu:

Pilakalajoga – len 20 minút denne pre zdravie, krásu, vitalitu a duševnú pohodu


Knihu Pilakalajoga si za najnižšiu cenu kúpite v našom eshope:

Anna Repková – Pilakalajoga

Chcete mať zdravé, pevné a pekné telo? Je tu nová, jednoduchá metóda cvičenia a relaxácie, ktorá v sebe spája prvky pilatesu, kalanetiky a jogy. Príručka obsahuje 20-minútový nenáročný program. Ak ho budete cvičiť aspoň štyrikrát do týždňa (a budete sa zdravo stravovať a primerane pohybovať), prinesie vám pozitívne zmeny: pekne sa vám vyformuje postava, zlepší sa vám držanie tela a celkový vzhľad, prehĺbi sa dýchanie, zlepší sa metabolizmus, zdravie, vitalita, telesná aj duševná kondícia. Dlhoročná prax ukázala, že pilakalajoga vyhovuje všetkým vekovým skupinám, ženám aj mužom a prináša pozitívne výsledky všetkým bez rozdielu.

Pôvodná cena: 6.90 EUR, Naša cena: 5.87 EUR, Zľava: 15.00%


Súvisiace články:


(Prečítané 1 048 krát, 1 dnes)

Comments are closed.