google27eaa3905ca3fee3.html

3_20161024122356

Najnovší ezoterický bestseller! Kniha manželskej dvojice úspešných podnikateľov a lektorov, ktorí sú vo svojej domovine nevýslovne populárni, uznávaní a vyhľadávaní ako autority pre úspech, šťastie a duševný či duchovný rozvoj.

Ich dielo sa pokúša zhrnúť všetku najdôležitejšiu múdrosť sveta, ktorú ľudstvo nazhromaždilo od dávnych čias až po súčasnosť, vrátane najnovších poznatkov z rôznych vedných odborov vrátane kvantovej fyziky, ale aj náboženských, filozofických a ezoterických poznatkov. To všetko je tu prepojené doteraz nevídaným spôsobom.

Táto najpredávanejšia kniha motivačnej literatúry v súčasnom Rusku je plná príbehov a poučných príkladov zo života slávnych osobností (od umelcov cez vedcov a filozofov až po politikov), múdrych citátov, štatistických údajov, pestrých informácií a faktov zo všetkých možných oblastí života.

Autori analyzujú, čo je to šťastie a ako ho ľudia hľadajú i dosahujú. Skúmajú príčiny utrpenia;  zmysel života a životné poslanie; prekážky, ktoré máme v živote a to, odkiaľ sa  berú; aký je „program“ nášho života; dĺžku života; čo sa deje po smrti; vzťahy a sexualitu; silu slov, afirmácií a myšlienok; príčinu zázrakov a zázračného uzdravenia; vieru a vedu. Veľa priestoru venujú osudu: či je vopred daný, alebo ho či môžeme meniť a ovplyvňovať. Zaujímavá je časť, kde autori na základe všetkého uvedeného formulujú nový svetonázor. Získať tento nový svetonázor im pomohlo štúdium všetkých svetových náboženstiev, ktorých základ tvorí viera v jediného Boha, a tiež pochopenie jednoduchých pojmov kvantovej fyziky. Definujú, čo alebo kto je Boh, a tiež ako s ním môžeme komunikovať či ako sa treba správne modliť. V jednoduchých bodoch vysvetľujú, ako je usporiadaný vesmír a ako prebieha evolúcia. Na záver sa venujú otázke zmeny svetového vedomia, zmeny sveta k lepšiemu pomocou pozitívnejšieho a logickejšieho pohľadu na život, aby sme ho vedeli žiť šťastne a zároveň rozvíjať svoje silné stránky.

Sám autor prežil zázračné uzdravenie a len o vlások unikol smrti. A čitatelia, ak sa aj pod vplyvom tejto knihy celkom nezmenia, prinajmenšom sa nad kadečím zamyslia.

Ako sa ukázalo, najstarší čitateľ tejto knihy má 92 rokov, najmladší 16. To znamená, že autorom sa podarilo nájsť jazyk, ktorému rozumie každý.

Čitatelia im píšu o obyčajnom, ľudskom, rodinnom šťastí, ktoré dosiahli po prečítaní Nektáru pre dušu. Je to totiž kniha o zmysle života, predurčení, hľadaní a nachádzaní harmónie. V Rusku majú „Nektárové kluby“, kde študujú posolstvo knihy a robia si cvičenia podľa tu obsiahnutého učenia.

nektar-pro-dusi_-2x3_-2016Túto knihu totiž treba študovať, nie si ju len tak prečítať či prelistovať.

Vysvetľujú sa tu procesy, ktoré prebiehajú na Zemi; veci, z ktorých máme strach, lebo im nerozumieme. Vojny, revolúcie, prírodné katastrofy, ekonomické výkyvy – toto  všetko nám spôsobuje šok a vzbudzuje v nás negatívne emócie. Autori rozoberajú magnetické pole Zeme i celej Slnečnej sústavy, rôzne jemné procesy, ktoré sa tu dejú, najmä v poslednom čase. Pochopíte, prečo náš svet vyzerá tak, ako vyzerá. A len ak máte pravdivé vedomosti, môžete žiť správne.

Prípadne  ak niečo nemôžeme zmeniť, treba sa tomu prispôsobiť.

Naše postoje k tomu, čo sa nám deje, sú dôležitejšie ako to, čo sa nám deje. A naše postoje závisia od nášho svetonázoru.

Keď prijímame nejaké nové, pre nás zložité poznatky, rozširuje sa nám vedomie, doslova prebiehajú zmeny v našom mozgu.

Ten, kto týmto súvislostiam nerozumie, snaží sa ovládať a meniť svoje okolie: zmeniť prácu, striedať partnerov, meniť výlučne vonkajšie podmienky. Ale to vôbec nemá vplyv na to, ako sa naozaj cítite! Šťastní či nešťastní môžete byť absolútne hocikde a za akýchkoľvek okolností. Preto treba rozširovať svoje vedomie, získavať správne vedomosti o svete a zmysle nášho života. Jedine tak môžeme žiť lepšie, šťastnejšie…

Zuzana Šestáková


Viac v knihe:

311-nektar-pro-dusi_1476683158_mediumVladimír Dubkovskij – Nektar pro duši – Kniha o osudu, štěstí a smyslu života

Kniha ruských manželov, úspešných podnikateľov a lektorov,  sa pokúša zhrnúť všetku najdôležitejšiu múdrosť sveta, ktorú od počiatku civilizácie ľudstvo nazhromaždilo. Táto najpredávanejšia kniha motivačnej literatúry v súčasnom Rusku je plná príbehov a poučných príkladov zo života slávnych osobností (od umelcov cez vedcov, filozofov atď. až po politikov), múdrych citátov, štatistických údajov, pestrých informácií a faktov zo všetkých možných oblastí života.

Autori analyzujú, čo je to šťastie a ako ho ľudia hľadajú aj dosahujú. Skúmajú príčiny utrpenia;  zmysel života a životné poslanie; prekážky, ktoré máme v živote a to, odkiaľ sa  berú; aký je „program“ nášho života – tejto inkarnácie; dĺžku života; čo sa deje po smrti; vzťahy a sexualitu; silu slov, afirmácií a myšlienok; príčinu zázrakov a zázračného uzdravenia; vieru a vedu. Veľa priestoru venujú osudu: či je vopred daný, alebo ho môžeme meniť a ovplyvňovať. Zaujímavá je časť, kde autori na základe všetkého uvedeného formulujú nový svetonázor. Získať tento nový svetonázor im pomohlo štúdium všetkých svetových náboženstiev, ktorých základ tvorí viera v jediného Boha, a tiež pochopenie jednoduchých pojmov kvantovej fyziky. Definujú, čo alebo kto je Boh, a tiež ako s ním môžeme komunikovať či ako sa treba správne modliť. V jednoduchých bodoch vysvetľujú, ako je usporiadaný vesmír a ako prebieha evolúcia. Na záver sa venujú otázke zmeny svetového vedomia, zmeny sveta k lepšiemu pomocou pozitívnejšieho a logickejšieho pohľadu na život, aby sme ho vedeli žiť šťastne a zároveň rozvíjať svoje silné stránky.

Pôvodná cena: 12.90 EUR, Naša cena: 11.61 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.29 EUR


 

(Prečítané 417 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.