google27eaa3905ca3fee3.html

image10

Kniha, ktorá stála autorov 5 rokov života. Je to totiž, podľa ich vlastných slov, akási „encyklopédia všetkého“. Prináša veľa neobyčajného poznania o živote duše. Samotní autori však nečakali, že bude mať až taký úspech.

Bolo to pre nich prekvapením, keďže sa domnievali, že ide o pomerne ťažké čítanie. Avšak ako poznamenala Valéria, „život knihy“ ukázal, že je to inak. V čom spočíva tajomstvo tohto nesmierneho nečakaného úspechu, snažia sa pochopiť a pomenovať sympatickí manželia Dubkovskí.


Viac sa dozviete v samotnej knihe:

311-nektar-pro-dusi_1476683158_mediumValeria a Vladimír Dubkovskij – Nektar pro duši – Kniha o osudu, štěstí a smyslu života

Kniha ruských manželov, úspešných podnikateľov a lektorov,  sa pokúša zhrnúť všetku najdôležitejšiu múdrosť sveta, ktorú od počiatku civilizácie ľudstvo nazhromaždilo. Táto najpredávanejšia kniha motivačnej literatúry v súčasnom Rusku je plná príbehov a poučných príkladov zo života slávnych osobností (od umelcov cez vedcov, filozofov atď. až po politikov), múdrych citátov, štatistických údajov, pestrých informácií a faktov zo všetkých možných oblastí života.

Autori analyzujú, čo je to šťastie a ako ho ľudia hľadajú aj dosahujú. Skúmajú príčiny utrpenia;  zmysel života a životné poslanie; prekážky, ktoré máme v živote a to, odkiaľ sa  berú; aký je „program“ nášho života – tejto inkarnácie; dĺžku života; čo sa deje po smrti; vzťahy a sexualitu; silu slov, afirmácií a myšlienok; príčinu zázrakov a zázračného uzdravenia; vieru a vedu. Veľa priestoru venujú osudu: či je vopred daný, alebo ho môžeme meniť a ovplyvňovať. Zaujímavá je časť, kde autori na základe všetkého uvedeného formulujú nový svetonázor. Získať tento nový svetonázor im pomohlo štúdium všetkých svetových náboženstiev, ktorých základ tvorí viera v jediného Boha, a tiež pochopenie jednoduchých pojmov kvantovej fyziky. Definujú, čo alebo kto je Boh, a tiež ako s ním môžeme komunikovať či ako sa treba správne modliť. V jednoduchých bodoch vysvetľujú, ako je usporiadaný vesmír a ako prebieha evolúcia. Na záver sa venujú otázke zmeny svetového vedomia, zmeny sveta k lepšiemu pomocou pozitívnejšieho a logickejšieho pohľadu na život, aby sme ho vedeli žiť šťastne a zároveň rozvíjať svoje silné stránky.

Pôvodná cena: 12.90 EUR, Naša cena: 11.61 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.29 EUR


 Súvisiace články:


 

(Prečítané 261 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.