google27eaa3905ca3fee3.html

Tak už aj Eugenika vydala omaľovánku! 🙂 Omaľovánky pre dospelých, ktoré sú nielen krásne, ale majú slúžiť ako nástroj na relax či meditáciu, sú v posledných rokoch veľmi, veľmi obľúbené a je ich už aj veľmi, veľmi veľa. Jeden z našich najúspešnejších a najpopulárnejších autorov, Vladimír Sineľnikov, v dobrom podľahol móde a tiež vytvoril sériu publikácií s mandalami, ktoré si môžete vyfarbiť, ako len chcete.

Tieto jeho knihy však ponúkajú oveľa viac než len pekné obrázky. Obsahujú totiž pomerne dosť textu, v ktorom nájdete hodnotné informácie, rady a vysvetlenia. Vysvetľuje sa tu, čo vlastne daná čakra pokrýva, s čím súvisí, čo má „na starosti“; ako aj vzťah medzi oblasťou pôsobenia danej čakry (v tomto prípade srdcovej) a rôznymi chorobami, ktoré sa môžu v našom živote vyskytnúť. Nájdete tu skryté posolstvo konkrétnych ťažkostí, spojených so srdcovou čakrou: arytmia, bolesť pri srdci, vysoký tak, ochorenia dýchacích ciest, kašeľ, trombóza a ďalšie. A ako je u doktora Sineľnikova bežné, svoju teóriu dokladá príkladmi zo života, čím sa čitateľom prihovára úplne zrozumiteľne, prakticky a najmä ľudsky.

Druhá časť obsahuje 25 mandál a k nim priradených mantier, alebo skôr afirmácií (no proste pozitívnych, liečivých viet :)), zameraných na nastolenie harmónie, podporu energie a podobne, prípadne na  liečenie a odstránenie ťažkostí – všetko pochopiteľne v súvislosti s oblasťou srdcovej čakry.

Mandaly si môžete vyfarbiť a pri tejto tvorivej činnosti sa ponoriť do meditatívneho stavu, ktorý je hlboko liečivý. Pri vyfarbovaní, ale aj následnom prezeraní si svojho diela sa nalaďujete na podstatu a energiu danej čakry, harmonizujete ju a tým uzdravujete akékoľvek problémy, ktoré sú s ňou spojené. Tento účinok ešte umocnia príslušné mantry, ktoré si treba čo najčastejšie hovoriť a opakovať, či už nahlas, alebo v duchu.

No aj ak žiadne ťažkosti nemáte, mandaloterapiu a mantry je vhodné praktizovať preventívne. Vyfarbovanie týchto obrázkov a hovorenie alebo čítanie si uvedených afirmácií vám každopádne rozprúdi energiu, prebudí vo vás silu, radosť, záujem a inšpiráciu.

Pochopiteľne vydáme postupne celú sériu, venovanú všetkým siedmim čakrám.


Knihu nájdete v našom eshope, za najlepšiu cenu na trhu:

Kliknite pre viac informácii o knihe


Súvisiace články:


 

(Prečítané 298 krát, 1 dnes)

Comments are closed.