google27eaa3905ca3fee3.html

Vynikajúce ukrajinská liečiteľka, veľmi múdra a veľmi milá pani Elenka, ako ju volajú tí, čo ju poznajú, príde koncom marca do Bratislavy (tu). Nedávno sme preložili a vydali ďalšiu z jej mnohých kníh, ktoré sú plné užitočných rád v súlade s prírodou a našou prirodzenosťou. Táto je zameraná na konkrétnu tému či oblasť zdravia: cievny systém.

Možno budete prekvapení, keď v knihe nájdete kapitoly a recepty venované aj rôznym iným chorobám a ťažkostiam, alebo naopak prevencii a posilneniu iných častí tela. To preto, lebo pri správnom holistickom poňatí ľudského organizmu súvisí takmer všetko so všetkým. Cievny systém teda rozhodne – veď cievami a žilami je popretkávané celé naše telo!

Takže tu nájdete naozaj nesmierne veľa možností, ako nájsť úľavu a liečiť najmä tieto chorobné stavy: vysoký/nízky tlak, ateroskleróza, problémy so srdcom, mŕtvica, infarkt, hemoroidy, zápcha, kŕčové žily, zápal žíl, bércové vredy, únava, nespavosť, depresia, stres, bolesti hlavy, ťažkosti so zrakom a očami, cukrovka, žlčníkové kamene.

Okrem toho tu nechýbajú ani návody na očistu organizmu, hlavne pečene, lebo dôkladná očista je takmer univerzálnym liekom. Súčasťou tejto témy je aj otázka, ako sa zbaviť parazitov.

Táto publikácia je skrátka plná najrôznejších receptov a návodov, ktoré využívajú bylinky a iné prírodné prostriedky. O každom ponúkanom prostriedku sa pritom okrem samotných receptov dozviete základné dôležité informácie, no tiež všeličo zaujímavé. Ako liek, ale i ako preventívny prostriedok, na posilnenie zdravia, sa dajú využívať naozaj veľmi mnohé, dokonca aj menej známe byliny a rastliny; určité kvety, bobule, plody, ovocie, zelenina, orechy, oleje, kaše, šaláty a polievky; a ďalej také konkrétne „zázraky“, ako čierna rasca, ovos, cesnak, kakao a čokoláda. A zoznámite sa tu aj s takými nezvyčajnými možnosťami, akými je konzumácia mŕtvych včiel aj určitých chrobákov a ich lariev, prípadne nálevu z nich! Prikladanie pijavíc, o ktorom je tu tiež nejedna zmienka, popritom pôsobí ako úplne normálna a pohodová vec… 🙂

J. Svitko vyslovene zbiera prírodné ľudové, často prastaré recepty z rôznych krajín. Je to jej láska a vášeň. Každý jeden recept či návod má však osobne odskúšaný a overený. Je to naozaj nesmierne zodpovedná aj akademicky vzdelaná lekárka a liečiteľka, preto jej knihám a radám môžete smelo dôverovať. Hoci pochopiteľne, musíte si ich sami vyskúšať…

Túto knihu nájdete v našom eshope:

Jelena Svitko – Zdravé cévy – Zdravé celé tělo

Srdce a oběhová soustava a její souvislost s psychikou a zdravím člověka

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 8.91 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.99 EUR


 Súvisiace články:


 

(Prečítané 331 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.