google27eaa3905ca3fee3.html

Zuby ako zrkadlo nášho citového života a duše

Táto kniha určite nemá obdobu! Venuje sa totiž výlučne nášmu chrupu a tomu, aký symbolický význam majú jednotlivé zuby a čo presne to znamená, ak máme niektorý zub pokazený alebo vytrhnutý.

Existuje pomerne dosť kníh o tom, aký hlbší význam sa skrýva za všelijakými konkrétnymi chorobami alebo čo predstavujú rôzne časti nášho tela v duševnom či duchovnom zmysle. Nuž a presne tak je to aj so zubami a ich kazmi či rôznymi vadami, vrátane chýbajúcich zubov.

Súvislosti medzi zubmi a naším životom, vedomím, podvedomím, pocitmi, názormi či vzťahmi  skúmala francúzska zubná lekárka Michele Caffin.

Na základe bohatej a dlhoročnej praxe, ako aj vďaka svojmu sklonu hľadať vo všetkom hlbší význam a uznávať v živote aj neviditeľnú, spirituálnu či  energetickú rovinu zostavila prehľad ľudského chrupu z ezoterického pohľadu. Vo svojej síce útlej, ale veľmi obsažnej knihe postupuje zub za zubom a vysvetľuje, čo jednotlivé zuby a ich stav odrážajú v zmysle našich vlastností, pocitov, túžob, minulých zážitkov aj budúceho potenciálu.

Vznik zubného kazu a miesto, na ktorom sa objaví, totiž nie je len náhoda zapríčinená nedostatočnou zubnou hygienou alebo zlou životosprávou. Zuby majú svoju energetickú rovinu, sú prepojené s čakrami a súvisia aj s ostatnými časťami nášho tela.

Aby ste to všetko lepšie pochopili a akceptovali, autorka uvádza ku každému zubu vždy aj niekoľko prípadov zo svojej praxe. Na týchto príbehoch dokumentuje, ako sa všelijaké problémy v živote rôznych osôb premietli do problémov s určitými zubami.

Rozlišuje sa pritom medzi hornou a dolnou čeľusťou, aj medzi ľavou a pravou stranou. Každý zub je očíslovaný, označený na prehľadnej ilustrácii celého chrupu a zreteľne opísaný z hľadiska svojho významu v texte knihy.

Záverečné strany objasňujú vzťah zubov k čakrám, meridiánom a ostatným častiam ľudského tela.

Pokud je ošetření zubu v souladu se všemi energetickými rovinami, za příznivých okolností způsobí hlubokou přeměnu, jež ovlivní celý pacientův život.

Je důležité pochopit, jaká choroba či strádání se skrývají za akutní bolestí. Tím se dá nastolit harmonie, takže se bolest, která téměř vždy souvisí s obavami a strachy, nejen zmírní, ale nakonec úplně odstraní.

Eugenika túto knihu vydala už dávnejšie v minulosti, ale toto je nové, upravené a vylepšené vydanie!

Michele Caffin – Co o nás prozrazují zuby

Zuby sú zrkadlom nášho telesného i duševného zdravia. Tak ako v iných orgánoch, ukladajú sa aj v zuboch spomienky na prežité udalosti. Autorka, francúzska zubná lekárka a čeľustná chirurgička, tvrdí, že zubný kaz nie je len dôsledok nedostatočnej hygieny ústnej dutiny, ale psychosomatický symptóm. Na základe bohatej praxe popisuje vzťahy, ktoré existujú medzi stavom nášho chrupu a naším citovým životom. Postupuje zub za zubom a vysvetľuje, čo jednotlivé časti nášho chrupu a ich stav symbolizujú a odrážajú, a to vrátane našich vlastností, túžob, minulých zážitkov aj budúceho potenciálu.

Vznik zubného kazu a miesto, na ktorom sa objaví, nie je len náhoda. Naše zuby majú svoju energetickú rovinu, sú prepojené s našimi čakrami a súvisia aj s ostatnými časťami nášho tela. Publikácia toto všetko názorne a pritom stručne vysvetľuje. Nechýbajú v nej ani názorné ilustrácie a príklady zo života. Existuje veľa kníh, ktoré sa venujú rôznym chorobným symptómom a vysvetľujú ich hlbší význam. No len jedna-jediná útla knižka sa zameriava na zuby – a to je táto!

Pôvodná cena: 5.90 EUR, Naša cena: 5.31 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.59 EUR


Súvisiace články:


foto: http://www.gettyimages.com/


 

(Prečítané 331 krát, 1 dnes)

Comments are closed.