google27eaa3905ca3fee3.html

Radosť zo životaDalší z osobních autentických zážitků, které přinášejí Tantra masáže Sávitryí. Vyjádření Anny a Jožka nechávám záměrně bez jakékoli korektury, v podobě, v jaké jsem je obdržela.

Anna

Nakolko sa sama venujem studiu tantry takmer tri roky, chcela som sa spiritualne ďalej rozvinut, a vyskušat tantricku masaz s osobou rovnakeho pohlavia. Jin-Jin spojenie je jemnejsie ako Jin-Jang, ale viac senzualne.

Bohuzial, vacsina ponuk na tantricku masaz na internete ma eroticky, az vyulgarny kontext a ja som hladala viac menej spiritualne spojenie na vysokej urovni.

Nevedela som presne, co od uvedenej masaze ocakavat, ale Suhayiline mile privitanie, uvodny ritual a samotna mazas pozostavajuca z roznych tantrickych postupov, a specifickych dychov vyustila do uzasneho celoteloveho vyvrcholenia. Zo spiritualneho hladiska je  sexualna energia najvyssia forma energie v tele cloveka a pokial je rozvedena do celeho tela specialnymi dychovymi cviceniami, ma liecebne i omladzujuce ucinky.

Z celeho srdca Knazke Suhayila dakujem za uzasny intimny zazitok (neviem sa dockat dalsieho stretnutia!)

Jožo

Cez zimné mesiace, keď som mal menej práce, surfoval som po nete a hľadal nejaký príjemný relax. Oslovila ma stránka Tantra chrámu Sávitryí.

Prvé stretnutie s kňažkou Peťou bolo pre mňa plné napätia a očakávania. Jej dotyky boli jemné a nežné a veľmi uspokojujúce. Pri samotnej masáži som pociťoval neskutočný príval energie a úžasných pocitov. Odcházal som s úsmevom na tvári a vedomím, že to nebola posledná návšteva v Sávitryí.

Po určitej dobe som návštevu zopakoval a ujala sa ma úžasná Suhayila. Tie pocity sa nedajú ani opísať, to človek musí zažiť!

Zažil som duchovné prepojenie dvoch tiel cez ruky a telo mojej kňažky. Ovládol ma krásny pocit uvolnenia, radosti zo života a pokoja. Suhayila sa venovala aj mojim čakrám, ktoré aktivovala a moj život sa stal jasnejším a rozhodnejším.

Keď som bol na dovolenke s rodinou, syn sa rozhodoval, aký darček kúpi priateľke. Váhal nad delfínmi zobrazenými v čírom skle. V jednom boli dva otočené chrbtom k sebe a v druhom bol len samotný vo výskoku. Bez rozmýšľania som mu povedal, že ak si vyberie tých, čo sú chrbtom, tak sa rozídu. Ale ak si vyberie toho jedného, tak bude pro ňu sám a jedinný.

Toto zo mňa vyhrklo. Tak som to cítil a mal som z toho dobrý pocit. Zatial sú stále spolu :-).

Myslím, že Suhayila vo mne zobudila vnímavejšieho človeka, ktorý sa vie tešiť zo života a vychutnávat jeho dary.

www.savitri.sk


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Martin Schulman – Astrologie sexuality

Jeden z najlepších astrológov súčasnosti pútavo popisuje dynamiku celého procesu fungovania sexuality jedinca, od prvotného pociťovania sexuálnej energie až po možné naplnenie, na základe vzťahov medzi planétami. Nejde o nijakú bežnú interpretáciu aspektov, ale o svojráznu schému. Hlavnou časťou knihy je analýza domov horoskopu.

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 7.74 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.86 EUR


(Prečítané 916 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.