google27eaa3905ca3fee3.html

Práca so základnou životnou silou, sexuálnou, ide priamo k zdroju ľudskej energie. Rýchlo pomôže uvoľniť prípadné bloky a ťažkosti, ktoré bránia v ceste hlbokej blaženosti a radosti. Vďaka tomu sa v relatívne krátkom čase pozitívne transformuje rada ďalších okolností  života: vzťahy, práca, životná cesta. Tantra masáž má veľký presah, jej úžitok cítite nielen na poli telesného blaha, môžete vnímať jej vplyv v celku Vášho života.

Pre muža

Počas tantrické masáže muž objavuje svoju vnútornú ženu, muž sa postupne učí, ako prežívať dotyky celým telom, ako sa prepadnúť do orgazmu, ako vlastne prežívať orgazmus ako žena. Nejedná sa o stratu mužských vlastností, ale o ich podporu a kultiváciu. Pri vedomo vedenej tantra masáži, v okamihu erekcie sa často mužovo vedomie nezužuje iba na malú pohlavnú oblasť. Rozkoš a energia sa nenachádza len v malej panvovej oblasti okolo penisu a vyvrcholenie nie je vlastne obyčajné uvoľnenie energie jedným smerom. Extáza a energia sa postupne rozširuje do celého tela, z pohlavnej oblasti zaplavuje pomaly a postupne celé telo, až orgazmus preniká celou bytosťou a nie je rozdielu medzi penisom a celým telom. Pri tantra masáži sa extáza a uvedomenie orgazmu zvnútorňuje, rezonuje v celom tele, postupne sa rozširuje mimo telo, do priestoru. Vďaka veľkému množstvu energie, ktorá v mužovi vibruje, môže sa spojiť s prírodou, so všetkými ľuďmi, s vesmírom. Rozšírené vedomie je pri tantra masáži skúsenosť veľmi reálna a oslobodzujúca.

Pre muža je oblasť pohlavia „vstupnou bránou“ k jeho životnej energii. U muža sa energia šíri tzv. z pohlavia do zvyšku tela. Pri masáži navyše môže objaviť veľa nových rovín zážitku. Učiť sa práci s dychom, ktorá pomáha enegie z initmní masáže rozprestrieť do celého tela. Zažiť orgazmus bez ejakulácie, a udržať si tak príjemný pocit sviežosti, vitality a súčasne hlbokého uvoľnenia (Veľký ťah). Pozorná masáž pohlavia a prijímajúci, prirodzený postoj masérky navyše pomáhajú uvoľniť akékoľvek pochybnosti o sebe, pocity hanby a pod. Spontánne sa naučíte radovať z vlastného tela a „spolupracovať“ s ním, mať z neho svojho najlepšieho priateľa.

Tantra masáže pre mužov

Pre ženu 

U žien je najprv potrebné dôkladne uvoľniť telo a otvoriť oblasť srdca, aby sa naozaj uvoľnila do intímneho zážitku. Ženy potrebujú spravidla oveľa viac času, než sa otvoria dotyku na pohlavie. Celkom prirodzene potrebujú získať dôveru. Ženské telo má navyše iný rytmus prúdenia energie ako mužské. Pozorná, láskyplná masáž intímnych partií ženy pomáha zvýšiť citlivosť vo vagíne aj v tele, a spoznať silu i hĺbku vlastnej sexuality. Aj ženy, ktoré si o sebe mysleli, že sú necitlivé, že s nimi niečo nie je v poriadku, alebo nikdy v živote nezažili orgazmus, môžu vďaka celostnej zmyselnej masáži odhaliť netušené roviny radosti a rozkoše. Pre ženy je tantra masáž tiež bránou k prijatiu a uvoľneniu zadržiavaných emócií, ktoré boli potlačené z dôvodu, že sa „nehodí“ a sú „nepatričné“, alebo tak silné, že je „lepšie“ je necítiť. Avšak potlačené emócie uzatvárajú aj bránu k sexualite a telesnej radosti a láske.

Tantra  masáž pre ženy predstavuje špecifický smer tantry. Ide nám o to prebudiť v žene naozajstné naplnené ženstva, jemnú ženskú energiu a vitalitu. Ženské hodnoty sú láska, umenie, skutočné ľudské vzťahy, pohoda domova, skrášlenie umením. Žena je aj matkou, ochrankyňou, patrónkou domova, ženského láskyplného prijatia muža, žena je pestovateľku a liečiteľkou. Objavujeme a posilňujeme ženský orgazmus, ako cestu ku krásnemu a láskyplnému životu. Ozdravuje pomocou tantrické ženskej energie ostatné časti tela. Dotýkame sa aj veľkej skrytej sily uschované v ženských pohlavných orgánoch. Táto uvolnená sila sa transformuje v lásku, ktorá svojimi vibráciami rezonuje vesmírom.

Tantra masáž pre ženy

www.savitri.sk


Súvisiace články:


 

(Prečítané 518 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.