google27eaa3905ca3fee3.html

Pre tých, čo majú radi rýchle a nebolestivé postupy liečby odporúčam Filipínske liečenie. Táto liečebná metóda je jedinečná a očami vedy nepochopiteľná, napriek tomu účinná. Možno práve preto je opradená množstvom povier, ale aj neprajnosti z nepochopenia. Zažila som ju na vlastnej koži, nasnímala som ju s láskavým dovolením Paula Altesinga a Josepha Callana na kameru, preto si dovolím predstaviť vám ju.

Vchádzam do miestnosti, kde stojí pri masážnom stole Paul. Jeho tvár je uvoľnená. Víta ma pohľadom. Je v ňom pokora a pochopenie. Bezstarostne si líham. Jeho príjemne teplá ruka sa dotkne môjho tela v oblasti podbruška zacítim mierny tlak a o pár sekúnd utieranie tela tampónmi, to isté sa opakuje v oblasti hrdla. Potom sa posadím, a ešte jeden „zákrok“ zozadu. Poutieranie krvi. Premasírovanie chrbtice a poďakovanie z jeho aj mojej strany. Hrčka, ktorú som mala, zmizla, kŕčová žila zostala, ale nie je zdurená, oblasť štítnej žľazy stratila opuch. Cítim sa fantasticky. Aj keď sa liečenie odohráva aj na fyzickom úrovni, na fyzickom tele, čo je pre mnohých pochopiteľnejšie, ide o psychickú chirurgiu. Ide o duchovné uzdravovanie, ktoré je vždy sprevádzané aj s duchovným posolstvom. Kým školská alopatická medicína je zameraná na chorobu a podstate diagnostikuje na rovine symptómov, duchovné liečiteľstvo hľadá prístup k hlbším príčinám ochorenia a je vedené silnou pozitívnou predstavou zdravia. Zdravie predstavuje prirodzený stav človeka. Udržať si ho môžeme, ak žijeme v hlbokej harmónii so sebou a samým a so svetom okolo seba, čo v hektických časoch, ktoré prežívame, nie je celkom možné. A tak sa vychýlením z rovnováhy cez rôzne strachy dostávajú do nášho tela energie, ktoré vyvolávajú rôzne ochorenia.

Vlastná moc duchovného liečiteľstva spočíva v jeho prepojení s duchovne božským pôvodom všetkého bytia. Filipínski liečitelia sú hlboko veriaci ľudia, ale nie v zmysle náboženstva, ale v pevnej viere v Boha, Zdroj, Univerzum – nazvite si to po svojom. Na základe tejto viery je im daná možnosť liečiť. Pri každej „operácii“ sú iba sprostredkovateľmi, kanálmi, cez ktoré preteká do ich rúk sila, niečo ako laser a oni dokážu vniknúť do tela iba holými rukami a vybrať škodlivé energie, alebo ich cez krv vytiahnuť do vody, do vaty. Nie je pravda, že pracujú na úrovni orgánov a operujú nádory, alebo jednotlivé orgány. Pracujú na jemnohmotnom astrálnom tele a krv, alebo zhluk niečo, čo vyberajú z tela je len vedľajší efekt, ktorý pomáha uzdravovať aj na fyzickej úrovni. Z toho vyplýva, že takáto „operácia“ je vhodná aj ako preventívne liečenie, lebo často je naše astrálne telo už napadnuté energiami strachu a inými negatívnymi energiami, ale ešte sa ten blok nedostal na fyzickú úroveň. Jeho odstránením choroba nikdy nevypukne.

Duchovné alebo spirituálne liečenie účinkuje u väčšiny v súčasnej dobe známych chorôb, aj u tých, s ktorými si alopatická medicína nevie rady. Väčšina psychických chorôb a väčšina genetických ochorení má karmickú príčinu a obrovskou devízou tejto metódy je, že práve tu môže duchovný liečiteľ pomôcť. Vie sa na vyššej úrovni spojiť a požiadať o milosť pre pacienta. Samozrejme, že nejde o zázrak a preto, nie vždy príde súhlas. To sú prípady, kedy ani táto liečba nezaberie. Ale už oboznámenie sa s touto metódou a jej prijatie je výzvou na uzdravenie. No a ako to prebieha v praxi.? Človek si ľahne na liečebný stôl, liečiteľ precíti jeho energiu, podotýkam nediagnostikuje, cíti a vie, preto netreba nosiť so sebou názvy chorôb, alebo lekárske správy. Liečiteľ sa napojí a začína podľa vedenia „Zhora“ odstraňovať bloky. Na ich miesto dodáva ozdravné energie, takže výsledky sa nemusia dostaviť ihneď, niekde pracuje energia rýchlejšie, u niekoho pomalšie. Niekto potrebuje podstúpiť liečenie viac razy. Tak ako pochádzajú liečiteľské sily z vesmíru, tak aj rozhodnutie ako rýchlo zaúčinkujú pochádza z Univerza. Je to troška aj o duchovnom uvedomení.

Filipínsky liečiteľ Marcos Orbito

Pri duchovnom liečení je percento úspešnosti veľmi vysoké, pretože liečiteľ pracuje s energiami v prospech ľudí a ľudia si tieto liečivé energie môžu uchovať. To otvára ich vedomie pre pochopenie svojej spirituality, ktorá je spojená aj s naším duchovným telom a to je zasa spojené s naším zdravím a s našou schopnosťou nepodliehať strachu, obavám, úzkosti a nezdaru. Energiám, ktoré rozvracajú našu harmóniu a tým aj zdravie. Na to, aby ste prijali toto liečenie nepotrebujete nič, iba si ľahnúť a odovzdať sa silám, ktoré vám pomáhajú.

Slnko v duši želá Erika Vincoureková.


Vlastní cesty ke zdraví – Marcos Orbito

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XPNeuJ5ih08&feature=player_embedded[/youtube]


Viac o Marcosovi Orbitovi sa dočítate TU – http://www.filipinskeleceni.cz/ 

a TU – http://www.novysvet-cor.cz/


Súvisiace články:


(Prečítané 4 074 krát, 1 dnes)
 

One Response to Filipínske liečenie – psychická chirurgia

  1. Otazka píše:

    Dobry den,

    Tato tema o Filipinskom liecitelstve ma velmi zauima a chcel by som sa spitat, ze z ktorej casti Filipin vlastne pochaza? Respective z ktoreho ostrova, lebo bol som na Filipinach vela razi ale tam otom vela ludi moc nevie, teda vedia a poculi otom z novin ale zda sa ze to uz pomali zanika. Dakujem a tesim sa na vasu odozvu

    Eduard