google27eaa3905ca3fee3.html

Imagdde2Jej meno som v poslednej dobe zachytil najmä v spojitosti so šperkami v tvare vlastnej vagíny. A musím veru uznať, že ide o ozaj originálny a odvážny počin. Ale táto zaujímavá bytosť s ruskými koreňmi je omnoho-omnoho všestrannejšia a talentovanejšia. Lilia Khousnoutdinova je priam prototypom krásnej, mladej a veľmi úspešnej ženy. Nuž veď posúďte sami:

Vystudovala jsem politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Dnes pracuji jako dula, lektorka předporodní přípravy a ženských skupin zaměřených na rozvíjení ženského potenciálu, návrat rituálů a na uctění ženského těla a cyklů. Studovala jsem všude možně po světě, zejména u Michele Odenta, Janet Balaskas, Davida Deidy, Sarah Buckley, Penny Simkin a neustále se dále vzdělávám . Taky provázím ženy i muže na cestách po posvátných pohanských místech v Anglii, a po místech spojených s Marií Magdalenou v Provence. Založila jsem projekt Ženské příběhy, který minulý rok „porodil“ první knihu, a teď na podzim chystáme druhou. Organizuji návštěvy a semináře zahraničních lektorů v ČR a sama pravidelně přednáším v Praze, Bratislavě a v Británii, zejména teď, v rámci projektu Ženy Ženám, Inspired Women, Světového Týdnu Respektu k porodu a České Asociace Dul.

A ešte som sa dočítal:

Intenzivně se věnuji své duchovní cestě. Jsem absolventka mnoha kurzů, včetně: art-terapie (Prof. Kopytin), mandalo-terapie, tantra joga, dále ženské skupiny s Julie Deal, Kathy Jones, priestess Katinkou, Denisou Palečkovou, věnuji se tantře (tantraworld.cz), astrologii, numerologii, kabalistice (výcvik v Tel Avivu), aromaterapii (s M. Mikkelson) a dalším krasným věcem… Zabývám se zejména tématem aktivních porodů, pořádám „porodní večeři“ a keltské kruhy pro ženy, kde předávám moudrost Avalonských kněžek.

A práve v prednáške na tému mystického Avalonu vám Lilia porozpráva nielen o tomto magickom mieste, ale aj kolese roka, cykloch a mnohom ďalšom. Príjemné sledovanie:

 Lilia Khousnoutdinova: Avalon – mystický ostrov Bohyně


Zopár fotiek z prednášky:

Imdfage11

Image3

Imagsddse1


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika na knihu:

Hannelore Traugott – Lilit – Temná žena v našem nitru

Lilit je mýtická postava, ktorá predstavuje „temnú“ ženskú stránku v každom z nás. Mužov desí aj fascinuje a ženám dáva silu, no žiaľ často prináša aj deštruktívne vzťahy. Lilit má veľký a zvláštny význam v tom, ako prežívame lásku, vášeň, sexualitu, materstvo, aj ako uplatňujeme svoju tvorivosť, slobodu a originalitu.

Autorka tému Lilit rozoberá na základe mytológie, hlbinnej psychológie a astrológie. Uvádza interpretácie Lilit v horoskope (v znameniach a domoch; aspekty nerozoberá, ale stručne vysvetľuje tranzity Lilit; zvláštne kapitoly pojednávajú o vzťahu Lilit a Chiróna a Lilit a lunárnych uzlov). Dnes sa dá ľahko a rýchlo zistiť si svoj presný horoskop vrátane postavenia Lilit na internete, takže čitateľ nemusí byť astrológom, aby sa s pomocou tejto fascinujúcej knihy dozvedel niečo o archetype Lilit vo vzťahu k sebe samému. Okrem toho táto kniha svojou hĺbkou a formou presahuje bežnú astrologickú príručku, a dá se preto vrelo odporúčať každému, kto sa zaujíma skryté rozmery ľudskej psychiky a ľudského bytia vôbec.

Pôvodná cena: 12.50 EUR, Naša cena: 11.25 EUR, Zľava: 10.00 %


(Prečítané 975 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.