google27eaa3905ca3fee3.html

imageKaždý deň stretneme veľa ľudí, zachytíme veľa informácií, máme možnosť inšpirovať sa stovkami osudov a príbehov.

Z televíznej obrazovky sa nás snaží svojim nenúteným profesionálnym úsmevom ovplyvniť politik. Pred obchodným centrom hlúčik bezdomovcov, keď bojujeme so svojím vlastným svedomím zľutovať sa nad ich osudom, alebo zatratiť ich, odsudzujúc ich prístup k životu. Či chceme, alebo nie, prijímame informácie a konfrontujeme svoj život so životom niekoho iného.

Porovnávame, súdime, chceme dosiahnuť viac, alebo sme spokojní, lebo sme sa zmierili s Bohom a tešíme sa z toho, čo nám dáva, pretože sa nám už nechce ísť ďalej? Nechce sa nám bojovať o niečo iné, nové, ďalšie?

Keď chceme vidieť hlbšie a chceme prísť na podstatu tohoto všetkého …

O čo tu vlastne ide?... zistíme, že sme súčasťou veľkej záhady. Študujeme všetko možné a nemožné a dostávame sa za rámec reality. Pokúšame sa rozlúštiť princíp kolobehu a zákonitosti fungovania vesmíru, aby sme pochopili to, ako máme žiť, aby sme využili všetky naše šance, aby sme naplnili naše srdcia radosťou, aby sme dali zadosťučinenie svojmu egu…

Jedného dňa sa nám dostane do “ rúk “ video, kde akýsi Plejádčania nám dávajú návod, ako pristupovať k nášmu životu, aby sme pochopili podstatu nášho bytia. Kto? Kto natáča tie videá? Kto nám vkladá do hláv myšlienky? Kto si praje, aby sme si mysleli to, čo si niekto praje, aby sme si mysleli?

Náš mozog nám hovorí: “ Zase nás chce niekto dostať tam, kde nás chce mať. Chcú dosiahnuť, aby sme sa naučili žiť tak trochu mimo reality, žiť niekde v duchovne, aby sme si dokázali zachovať psychické zdravie pri tých všetkých ťažkostiach, ktoré nám realita prináša. “ A oni budú ďalej bezstarostne vytriasať naše vrecká a manipulovať s našim vedomím, že potrebujeme ďalší a väščí, novší… ? Alebo sú to nejaké bytosti z vesmíru? Možno prevtelení do tiel miliardárov, ktorí ovládajú svet. A možno sami mimozemšťania, ktorí nemajú možnosť zažívať emócie a sú pre nich potravou. A tak nás nútia, aby sme dokázali byť šťastní niekde mimo, niekde hlbšie vo vedomí, možno len skúšajú, čoho sú naše telo a naša duša schopné.

Kde je kód na rozlúštenie toho, čoho sme my ľudia schopní? Vesmír je snáď nekonečný. A Zem je snáď len projekt. Projekt, kde si my sami tvoríme svoj život. Kde sami vytvárame naše myšlienky na základe toho, čo pozorujeme v nás a vôkol nás. Odhliadnuc od všetkých zložitých teórií, ktorých pravda a nepravda zabrala vedcom nekonečné množstvo času, pre naše pochopenie zákonitostí je predstavenie si šroubovnice DNA. Všetko, čo prebieha je vlastne pripodobňovaním k jej fungovaniu. V dvojrozmernom ponímaní je to sinusoida. Je to ako energia plynúca priestorom vytvárajúca priamku, ktorá sa nerovnováhou začína od nulovej osi vychyľovať na jednu a druhú stranu. Čím viac ľudí získava väčšie bohatstvo, tým viac ľudí chudobnie, čím viac vyskakujeme, tým hlbšie môžeme padnúť, raz sme hore a raz dole. Zákon zachovania energie v priestore a čase. Čím menšie výkyvy, tým menej sa deje, čím väčšie spotrebujeme viac energie, času. A keď si predstavíme sinusoidu v priestore dostáva ďalší rozmer.

Je na nás v čo uveríme, ako si zrovnáme veci v hlave, ako budeme využívať to, čo sme sa naučili. Každá informácia je pre náš život užitočná. Či už Plejádčania, či už ktokoľvek iný nám chce pomôcť, docieliť svoj prospech, alebo čokoľvek iné, sme tu, aby sme život prežili v prítomnom okamihu. Ten nám otvorí možnosť spoznať seba samého, prijímať všetky podnety, ktoré nás posunú ďalej v pochopení, aká je naša úloha.

Úloha prijímať výzvy, zdokonaľovať sa, zharmonizovať sa a prežívať tvorivý a šťastný život.


Súvisiace články:


Tip na knihu:

Vadim Zeland – Ovlivňování reality 10 – Osvobozujeme vědomí – Ste v moci okolností. Svoj vlastný život neriadite. Tak to bude stále, kým nepochopíte, ako sa dá realita ovplyvňovať. Ruský autor predstavuje veľmi účinnú techniku, ktorá umožňuje tvoriť veci, ktoré nám pripadajú neuskutočniteľné, najmä nám však dáva moc ovplyvňovať osud podľa vlastného uváženia. Tu odpovedá na otázky čitateľov a ľudí, ktorí praktizujú transurfing. Zameriava sa najmä na tieto témy: ako zistiť, čo vlastne človek chce a čo ho napĺňa; ako dosahovať svoje ciele; sny a vedomé sny; aký je rozdiel medzi snívaním a rozhodnutím realizovať určitý cieľ; sex a sexuálne vzťahy; zdravie, starnutie a výživa; voda ako mocný nástroj a energetický transformátor.

Pôvodná cena: 9.60 EUR, Naša cena: 7.68 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.92 EUR


 

(Prečítané 6 921 krát, 1 dnes)
 

One Response to Kto nám vkladá do hláv myšlienky ?

  1. Monika píše:

    Jedna unca praxe je viac ako tona teórii. Treba vedieť sa zaradiť a nájsť pokoj vo svojich myšlienkach. Myslím si, že to šťastie, ktoré si prajeme je aj o zásluhách a našich činoch. Urobiť dobrý čin bez súdenia a hovoriť pre koho to je, alebo nie je. Dobrý by tu nebol bez toho zlého. A hľadať cestu, skúmať, porovnávať, čítať, vyberať, počúvať je predsa slobodou každého z nás. Duchovnou slobodou. Pravá duchovná láska je slobodná a čistá a slnko svieti rovnako na všetkých. „Keď dnes nájdem pokoj v srdci, nechám ho v sebe byť a usmejem sa na tento svet“ 🙂