google27eaa3905ca3fee3.html

47bf1b0860_93388600_o2       Dr. Elena Svitko je známa ukrajinská liečiteľka, vedkyňa, lekárka, ktorá vďaka práci žila a učila sa v Tibete, pracovala v USA, v Kanade, Grécku, Bulharsku a pôsobila v Čechách aj na Slovensku.

Narodila sa 21.11.1954 v Kyjeve, vyštudovala medicínu a mikrobiológiu, svoje vizionárske (jasnovidné) schopnosti zdedila po svojich prarodičoch. Vedomosti a skúsenosti odovzdáva ďalej formou napísaných kníh, seminárov, kurzov a osobných stretnutí. Choroby diagnostikuje z aury aj z tela. Lieči liečivými bylinami a výťažkami z nich, používa drahé kamene, dotykovú terapiu, banky , aromaterapiu, hlinu, očistu a mnohé iné originálne metódy.

Elenka Svitko – obľúbená liečiteľka aj pre jej veľmi veľkú srdečnú čakru, ktorou naplňa ľudi vo svojej blízkosti pokojom, láskou a harmóniou. Vo svojich knihách a na stretnutiach prezrádza starodávne recepty svätej Hildegardy (napísané pred viac ako 800 rokmi), návody na liečivé prostriedky vonkajšieho i vnútorného použitia, vrátane receptov na zdravé jedlá. Odovzdáva jej posolstvo o nerozlučnom spojení duše, tela – nie je možné liečiť jedno bez druhého.

     Vie poradiť, ako poliečiť chrbticu, kĺby, orgány a posilniť ich, ako premôcť depresiu, nespavosť a podráždenosť a iné. Vychádza zo skúseností našich predkov, ktoré sú jednoduché a zrozumiteľné. Z jej  kníh spomeniem aspoň : Prírodná liečba – sedem zázrakov prírody, Stres a depresia, Štítna žľaza, Terapia kryštálmi, Reiki súcitu, Kniha anjelských znakov a ďalšie.

Srdečne vás pozývame na dva semináre, ktoré sa budú konať v Bratislave a Terchovej:

Page-1

PageOhhK-1

Bližšie informácie :

Roman Bajus – mobil 0915 / 664 989
mail : masazeaporadenstvo@gmail.com

http://www.vianesvija.sk/kontakt/


Odporúčané knihy od Jeleny Svitko:

Jelena Svitko – Přírodní léčba – Recepty pro zdraví – Užitočná príručka. Dozviete sa v nej o liečbe kameňmi, o ochrannom štíte organizmu, o korení ako alternatívnom lieku aj o diagnostike chorôb z tváre, rúk a nôh. Prírodná liečba alebo naturopatia využíva vitamíny, stopové prvky a stravu. Okrem toho aplikuje množstvo ďalších metód: vodoliečbu, masáže, liečbu dotykom, aromaterapiu, liečenie hlinou…

Úryvok: Před každým jídlem rozpustíme ve sklenici vody špetku zázvoru a vypijeme 30 minut před jídlem. „Jídlo se bude lépe trávit a tělo bude vysychat,“ psala Hildegarda. V díle svaté Hiddegardy jsem našla ještě jeden zajímavý recept. Domnívala se, že zázvor působí proti nádorovým onemocněním. Ve všech svých receptech na léčení tohoto onemocnění používala zázvor. Předkládám jeden z nich.

Zázvor při léčení nádorů: Vezmeme 100 g mletého zázvoru, 100 g mletých mandlí, 50 g suché měsíčku lékařského, 50 g suchého vlaštovičníku. Vše smícháme a pomeleme na prášek. Užíváme preventivně 1 lžičku třikrát denně před jídlem.

Yzop lékařský – Trvalka z čeledi hluchavkovitých. Původem je ve Středomoří, dobře se jí daří i na Ukrajině. U mě na chatě už mnoho let roste velký dřevitý keř, který je každé léto obsypán množstvím aromatických květů. Když dorostou nové snítky, uřežu je, a tak během léta sklízím 2–3krát úrodu. Bylina se množí dělením trsů nebo semeny. Je mrazuvzdorný, vydrží i teplotu minus 25–30° C. Jako koření se používají mladé listy a kvetoucí vrcholky rostlin.

Pôvodná cena: 7.60 EUR, Naša cena: 6.84 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.76 EUR


Jelena Svitko – Štítná žláza – Štít našeho organismu

Táto unikátna príručka uznávanej ukrajinskej liečiteľky, ktorá občas pôsobí aj na Slovensku, prináša obrovské množstvo receptov, návodov a metód prírodného charakteru, ktoré zmierňujú príznaky ochorenia štítnej žľazy a v niektorých prípadoch ju aj úplne vyliečia. Kniha ďalej podáva súhrnný pohľad na problematiku štítnej žľazy aj ostatných endokrinných žliaz, lymfatického systému a ďalších súvislostí, vrátane psychologických ťažkostí spôsobených narušeným fungovaním štítnej žľazy. Zmieňuje sa aj o tom, aké možnosti ponúka pri tomto probléme klasická medicína.

Ukážka: Nejúčinnějším prostředkem proti tyreotoxióze při hyperfunkci štítné žlázy (až do úplného uzdravení) je mochna bílá. Sbírá se kvetoucí nať (květen až červen, kdy začíná kvést). 10 g sušené mochny bílé zalijte 200 ml vroucí vody a nechejte přes noc odstát v termosce. Pijte 1/3 sklenice třikrát denně 30 minut před jídlem. Velmi pomalu zvyšujte dávku, až vypijete celou sklenici, a pak stejně zvolna dávkování snižujte. Kúra trvá 10 měsíců, ale už za několik týdnů nastupuje trvalé zlepšení.

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 8.91 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.99 EUR


L. Svitkovskaja – Léčba chladem – Hádam každý človek vie, že otužovanie je zdravé. Čo ale vlastne otužovanie je a ako ho treba robiť, aby naozaj viedlo k posilneniu organizmu, a nie k prechladnutiu? Kniha vychádza z ruských aj iných liečiteľských tradícií a podrobne informuje o vzniku, vývoji a používaní tejto metódy. Nájdete tu veľa dobrých podnetov, rád a návodov.

Pôvodná cena: 8.30 EUR, Naša cena: 7.47 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.83 EUR


Tip redakcie Eugenika:

Linda Howe – Ákášické záznamy – Jak se k nim dostat a získat odpovědi

Ákášické záznamy sú podľa mnohých tradícií a duchovných učení akousi „kronikou ľudstva“, v ktorej sú zaznamenané úplné informácie o každom jednom človeku vrátane jeho minulých aj budúcich životov, ako aj informácie o každej udalosti vo vesmíre, aká sa kedy stala či stane. Správcami ákášických záznamov sú duchovní majstri a anjeli. Ak sa k týmto záznamom dostanete, získate informáciu alebo radu na akúkoľvek otázku. Autorka pozná veľmi jednoduchú metódu, ako to dosiahnuť: prostredníctvom špeciálnej modlitby. Vysvetľuje, na čo môže byť prístup k ákášickým záznamom dobrý, ale aj upozorňuje, aké naše otázky a požiadavky nemajú veľký význam a pravdepodobne nám neprinesú takú odpoveď, akú chceme počuť. Hlavne sa tu však uvádza presný návod, ako s ákášickými záznamami pracovať, vrátane pokynov pre 3 špeciálne oblasti: uzdravovanie energie, uzdravovanie minulých životov a uzdravovanie negatívneho vplyvu predkov. Dozviete sa tiež, aký je rozdiel medzi odpoveďou, ktorá naozaj pochádza z Ákáše, a odpoveďou z nášho vnútra. Výklad je doložený zaujímavými konverzáciami, ktoré sa odohrali v ákášickom rozmere, takže získate jasnú predstavu, o čo vlastne ide.

Pôvodná cena: 8.90 EUR, Naša cena: 8.01 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.89 EUR


(Prečítané 1 390 krát, 1 dnes)
 

5 Responses to Dr. Elena Svitko na Slovensku

  1. Jozefína píše:

    Dobrý deň, Ja mám skúsenosti s pani Dr. Elenou Svitko spred 20 rokov. Môžem zodpovedne povedať že ma liečila na chrbticu bankami a masážou a udržalo sa mi mi to 12 rokov som netrpela na chrbticu od jej liečby. Povedala mi že budem mať cukrovku ale až vo vyššom veku aj to je pravda mám ju 8 rokov. A ešte jedna zvláštnosť ktorou sa u mňa prejavila jej až zázračná liečba. Keď som bola u nej povedala mi že pijem veľa kávy ktorá mi škodí a bola to pravda pila som neúnosnú mieru. Ja jej hovorím ale čo mám robiť keď sa od nej neviem odnaučiť a ona mi povedala ale už ju piť nebudeš. Začudovala som sa a povedala som to ťažko. Prišla som z terapie domov a uvarila som si kávu a nemohla som ju dať k ústam a odvtedy kávu nepijem ani mi nechutí.

  2. Jozefína píše:

    Chcem poprosiť o osobný kontakt na Dr Elenu Svitko pre liečbu môjho syna ktorému dnes diagnostikovali lupienku. Ak robí osobné terapie poprosím kontakt Srdečne ďakujem

  3. Ján Svitko píše:

    Protože se jmenuji také Svitko a moje rodná vesnice se jmenuje Žaškov,podobně se jmenuje i vesnice na Ukrajině,je také vzpomínaná v bojích druhé světové války,kde bojovaly naši Svobodovi vojáci.Možná jsme vzdálený příbuzní,tak bych také uvítal,kontakt prostřednictvím internetu.