google27eaa3905ca3fee3.html

image

Ležím na spodnom“ priečinku“…  v saune. Snažím sa naladiť na zajtrajší zážitok.

Zas to prišlo zniekadiaľ... dostala som mail a v ňom ponuka. Takých ku nám prichádza mnoho, ale my proste vieme … pošteglia naše ego, podvedomie… musíme ísť.

A tak si ležím v tej saune a nalaďujem sa. Učím sa byť sebcom už pár rokov a tak sledujem moje pocity. Chcem si to proste užiť. Ponuka prišla v správnu chvíľu a zodpovedá môjmu momentálnemu životnému nastaveniu.

Bez veľkého očakávania, ako nám radili v sprievodných inštrukciách vstupujem na druhý deň ráno, potešená skutočnosťou, že som zase raz dokázala opustiť svoju noru…

… vstupujem do priestoru spriazdnených duší s otvoreným srdcom, čakajúcich na potvrdenie, že som jedným z tých, čo sa snažia preniknúť do podstaty ľudskej existencie.

Hurá, huraáá… môžem kľudne pred týmito ľuďmi prehlásiť, že som už pár rokov niektorými jedincami považovaná za blázna. Zdieľam nadšenie skupiny, lebo všetci cítime, že otvorené kvantové pole je to, čo nás momentálne spája. Nikto z nás prítomných sa nebude pozastavovať nad tým, že srdcervúci plač niekoho z nás sa nečakane dostavil po padnutí “ semien “ na úrodnú pôdu.

Všetci zdieľame svoje nadšenie a neskrývame naše skúsenosti a pohľad na život.
Cítime sa super, vibrujeme na rovnakej úrovni a sme všetci vzájomne spriaznení preto, lebo naše poznanie sa zhoduje s poznaním tých ostatných.

Toto nie je rozprávka a tak prichádza okamih, keď si dovolím oponovať a poukázať na možné nebezpečie, ktoré nám môže hroziť, ak budeme kráčať životom s otvoreným srdcom… v tú chvíľu cítim zmenu v kvantovom poli.

„Sme tu predsa na to, aby sme sa utvrdili v tom, že momentálne toto k čomu sme sa krvopotne dopracovali je to, čo má budúcnosť a čo môže dať nášmu životu ten správny rozmer ! Počujem kričať bez slov a pod spŕškou argumentov sa rútim  do seba… možno sa naozaj vo mne skrýva strach, ktorý sa nesie z generácie na generáciu.

Bola som včera na stretnutí spriaznených duší. Vstupovali sme nadšení do kvantových polí a zdielali sme radosť z novuobjaveného. Moja otázka však stále visí vo vzduchu. Ak otvorím cez srdce svoje kvantové pole a môžem si do neho pustiť všetko, čo chcem… prečo by to nemohol spraviť aj niekto iný? …

Vraj, keď mám otvorené srdce, budem presne vedieť, kto to ako so mnou myslí. „Obávam sa“, že žijem s otvoreným srdcom celý život a preto si ho musím niekedy aj zatvoriť.

Nikto z nás nemôže vedieť, aký je ten druhý. Môžeme len precítiť energiu, ktorá z neho smerom ku nám sála… a aj tak to vyhodnotíme len podľa toho, do akej hĺbky siaha naše poznanie.

Moje poznanie je také, že každý človek podľa svojho nastavenia hľadá odpovede na to, ako má žiť. Hľadá spôsoby, ako si privodiť stav, aby sa mu do celého tela vyplavili hormóny, ktoré spôsobia “ radosť v duši“. Či je to už za pomoci ezoteriky, drôg, alkoholu, alebo kvantového poľa. Moje poznanie mi hovorí: „ Buď rád, že si človekom z mäsa a kostí, buď rád, že si obdarený srdcom, egom, všetkými nedokonalosťami a slabosťami, so všetkou radosťou a utrpením, ktoré ti táto realita umožňuje prežiť.“


Súvisiace články:


Odporúčame túto jedinečné knihu:

Bruce L. Lipton – Biológia presvedčenia – Táto kniha predstavuje syntézu najmodernejšieho a najlepšieho výskumu v oblasti bunkovej biológie a kvantovej fyziky. Je skutočným prelomom v tradičnom myslení, pretože ukazuje, že môžeme zmeniť naše telo, ak preprogramujeme svoje myslenie. Autor pútavo opisuje mechanizmy, akými bunky prijímajú a spracúvajú informácie. Ukazuje sa, že našu biológiu neriadia gény a DNA. Naopak, DNA je riadená signálmi mimo bunky, vrátane energetických odkazov, ktoré vychádzajú z našich pozitívnych aj negatívnych myšlienok.

Úryvok: Príbeh evolúcie je príbehom smerovania k vyššiemu vedomiu. Pri štúdiu membrány sme odhalili receptor – efektorový proteínový komplex (IMP) ako základnú jednotku vedomia/inteligencie. Z toho vyplýva, že čím viac proteínových receptor-efektorov organizmus má, tým väčšie môže mať uvedomenie a tým vyššie stojí na rebríčku evolúcie. Existujú však fyzické obmedzenia brániace neustálemu zvyšovaniu počtu proteínových receptor-efektorov, ktoré sa vmestia do bunkovej membrány. Preto je rozšírenie povrchu membrány jedinou možnosťou, ako zvýšiť počet proteínov vedomia. Viac o knihe TU

Pôvodná cena: 8.90 EUR, Naša cena: 7.12 EURZľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.78 EUR


(Prečítané 5 210 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Kvantové pole

  1. Ildikó Čambálová píše:

    Vždy je potrebné byť obozretným, čím krajšie a sladšie niečo vyzerá, tým sa mám viac na pozore. V duchovnom svete nie sú len láskavé a svetlé sily a tí, čo tvrdia opak sú nezrelí a mnohokrát aj nebezpeční. Asi tak:-))

  2. Iveta Šidlová píše:

    Áno Ildiko, súhlasím s vami. Teraz je kvantovka populárna, nevravím, že nefunguje, používame ju nevedome stále všetci. Ale skúsenosti vlastné, ako aj z počutia ma nabádajú k opatrnosti. Som zvedavá, ako sa bude hodnotiť za pár rokov.