google27eaa3905ca3fee3.html

Pedantic housewife gardening. Trimming the bush to perfectTúžba robiť všetko dokonale, pocit viny za zlyhanie, ťažko znášaná kritika, neochota riskovať… Poznáš to aj ty? Ja som to poznala, ale ani som to o sebe netušila – bola som perfekcionistka. Možno aj ty ňou si, akurát o tom netušíš. Keď som zistila, ako perfekcionizmus ničí aj môj život, hľadala som odpovede na to, čo s tým? A našla som.

Keďže vidím, koľko ľudí sa rovnako trápi neprimeranými očakávaniami vlastnej dokonalosti, rozhodla som sa natočiť video o tom, ako sa na potrebu byť perfektná začať pozerať z iného uhla:

Perfekcionizmus alebo majstrovstvo?

Viac TU


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Osho – Kniha o egu – Osho vysvetľuje, v čom spočíva rozdiel medzi naším Ja a egom. Popisuje, ako sa ego správa a ako sa naopak prejavuje naše pravé Ja. Tvrdí, že spoločnosť, škola aj rodičia z nás od narodenia robia niekoho iného, než čo zodpovedá našej bytosti. Svojím typickým provokatívnym spôsobom potom ukazuje, ako tieto falošné masky zhodiť a získať svoju pôvodnú, prirodzenú prostotu – inými slovami, ako byť tým, kým skutočne sme, slobodne a hravo. Veľa priestoru venuje aj otázke duševného zdravia, psychických porúch a terapie; tiež meditácii, osvieteniu a láske. Tak ako vo všetkých knihách, ktoré zachytávajú Oshovo učenie (on sám knihy nepísal), časť textu predstavujú otázky Oshových žiakov a jeho odpovede na ne.

ÚryvokJediná cesta spočívá v očištění lidského nevědomí prostřednictvím meditace a naplnění jejich vnitřní existence světlem. Pouze meditace vám může pomoci získat znovu čisté srdce, které se nedá zkorumpovat. Moc pak nebude nikdy zneužita a stane se blahem – bude mít kreativní podstatu. Pak se začnete činit, aby byl život láskyplnější a příjemnější; začnete vytvářet krásnější existenci. Jenže tento velký den ještě nenadešel.

Pôvodná cena: 11.20 EUR, Naša cena: 8.96 EUR, Zľava: 20.00 %


(Prečítané 929 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Perfekcionizmus alebo majstrovstvo?

  1. Kika píše:

    Prinosne video,len tak dalej 🙂

  2. Simona Štiavnická píše:

    Teším sa na ďalšie videá tohto typu 🙂