google27eaa3905ca3fee3.html

Čo ma vždy naučila choroba, či nejaká nemoc? Neupierať svoj zrak iba na jedno riešenie – liek, doktora, liečiteľa, zázračnú technológiu… Nič a nikto nie je všemocný. Ide o to nájsť “správne”, ktoré dokonalo vyváži stav do harmónie. Takže nejaký liek môže jednému pomôcť a druhému uškodiť. Lebo energetická schéma jeho patálie má úplne iný pôvod a tým pádom aj vývoj a konečnú štruktúru poškodeného organizmu.

Ďalšou vecou je, aby bolo telo v čo najlepšej kondícii – prúdila energia, bola naštartovaná vitalita, lymfa odnášala odpad atď, proste “aby sa ozubené kolieska točili správnou rýchlosťou a smerom”. Ľuďom vypovie nejaký orgán a doktori sa zamerajú naň. Vo vani plnej čiernej farby od tušu neudržíte dva deci čistej vody, hocijako sa budete snažiť, aby sa nestretla s tou zakalenou. Kde sa veľa nešpiní, nemusí sa ani veľa upratovať.

Preto sa čo najviac hýbem. Koľko sa dá, chodím peši. Čo sa hýbe, to dostáva energiu, tam sa rozhýbe všetko. Športovanie, turistika, beh, plávanie, hocijaký druh pohybu je naštartovanie životnej pumpy. Je to však samozrejme komplexná záležitosť – pohyb, strava, vnútorné naladenie. Preto dobre sledujte, čo do seba púšťate – čo konzumujete, pijete, ale aj s kým sa stretávate, koho počúvate, čo čítate, aké filmy pozeráte atď.

Len naivný vo svojej chorobe upne zrak na jednu “liečivú lentilku”. Áno, dá sa veriť v zázrak, ale múdry zapne rozum a začne zo svojich stereotypov vyhadzovať procesy, ktoré mu škodia. Občas dostanem cez správu otázku, “či jesť mäso”, alebo “piť mlieko”. Robte to, čo vášmu organizmu robí dobre. Všetci sme iní. Ak máte bez mliečnych výrobkov zlú pleť, skúste začať konzumovať mliečne výrobky, nedržte sa ničoho striktne. Buďte otvorený všetkému. Aj smrti. Lebo čoho sa bojíte, to priťahujete. Kto prijme všetky pokračovania príbehu, zbaví sa “odporu” a ten prestane pôsobiť.

Kamarát bol na protialkoholickom liečení. Psychológ mu povedal: robte všetko, čo vám pomáha. Aj keby na jednu hodinu. Ak to bude štrikovanie, štrikujte. Ak spanie, spite. Ak utekanie do kopca, behajte do kopca. Tak aj vy skúšajte. Liečivé byliny vhodné pre vás rastú pred vašou bráničkou. Vyliečenie je vždy na dosah ruky, lebo keď nám chce Prozretelnosť niečo skryť, zavesí nám to pred nos. Keď prekonáte (ne)moc, všetko sa vám zjaví v pravde, až sa budete smiať “ako som to nemohol nevidieť”. Mali ste na očiach zlé okuliare, chvíľu ste mali blúdiť, veď koľko vás to naučilo…

Želám vám pekný mesiac máj. Skončil apríl, kedy sa prejavilo veľa chorôb na fyzickej úrovni organizmu. Budú mať svoj dozvuk. Máj je “päťkový”, čo značí slobodu, zmenu, lásku, oslobodenie, novú energiu, dobrodružstvo… Doprajte si voľnosť, ak dokážete, spravte všetko pre to, aby ste sa čo najmenej spútavali, čo chce zbaviť sa všetkých obmedzujúcich zákonov v sebe. Darujte si slobodu. Nik vás nespútava. To len vy…

Paľko von Májovko


Súvisiace články:


foto: https://pixabay.com/sk/


 

(Prečítané 454 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.