google27eaa3905ca3fee3.html

kolelo2

Sara Zed – Věštění s dominem    

Láka vás dozvedieť sa, ako niečo dopadne? Ste nedočkaví zistiť, či a kedy už konečne nastane niečo, po čom veľmi túžite? Alebo sa chcete len tak zľahka pobaviť hrou na „veštenie“?

A chceli by ste za tým účelom vyskúšať aj niečo iné – možno ľahšie – ako tradičné karty?

Tu máte niečo, čo ste ešte určite nikde nevideli a neskúšali: VEŠTENIE S DOMINOM!

Veľmi zaujímavé je už to, že autorka tejto metódy sa narodila v Alžírsku, kde sa naučila veštiť od svojej starej mamy (o tom sa dočítate). Tá bola medzi miestnymi ľuďmi veľmi populárna a uznávaná a pri hľadaní rád používala rôzne prostriedky, medzi nimi aj klasické hracie domino.

Z kociek domina sa dá veštiť veľmi ľahko a pritom prekvapivo presne. Môžete sa pýtať na budúcnosť aj na súčasné dianie, zaujímať sa o svoj život celkove, alebo klásť otázky v rámci konkrétnej životnej oblasti (láska, peniaze…). Kniha vám jasne a zaujímavo vysvetlí všetko, čo treba. A domino vôbec nemusíte zháňať, pretože je súčasťou našej sady.

Ako presne si domino rozložiť, koľko kociek si vytiahnuť (v súvislosti s tým, aký spôsob výkladu si vyberiete – knižka uvádza niekoľko možností – alebo na čo sa chcete spýtať), a hlavne čo ktorá v rámci veštenia znamená – to všetko je uvedené v tejto originálnej príručke. Nájdete tu aj niekoľko ďalších zaujímavých možností, čo všetko môžu kúsky domina predstavovať a čo vám vedia prezradiť.

Sara Zed – Věštění s dominem (kniha + domino)

Viete, že aj hracie domino sa dá použiť ako veštecký nástroj? Naozaj sa z neho dá veštiť, a to veľmi jednoducho a pritom prekvapivo presne!

Môžete sa pýtať na budúcnosť, ale aj na súčasné dianie; zaujímať sa o svoj život celkove, alebo klásť otázky v rámci nejakej konkrétnej oblasti či situácie. Kniha vám všetko jasne a zrozumiteľne vysvetlí; popisujú sa v nej významy každého jedného dominového kúsku. Samotné domino, ak žiadne doma nemáte, je priložené ku knihe.

Zaujímavé je aj to, že autorka sa narodila v Alžíri, kde sa naučila veštiť od svojej starej mamy, a to rôznymi medtódami – vrátane tejto dominovej.

Pôvodná cena: 9.90 EUR, Naša cena: 3.96 EUR, Zľava: 60.00 %, Ušetríte: 5.94 EUR


Christine Bengel – Numerologie zcela jednoduše – numerologické karty 

Čo je to numerológia, vieme asi všetci. Nie každého táto náuka láka, lebo nie každý je matematický typ a má chuť zaoberať sa všelijakými výpočtami. To zásadne mení táto originálna sada: špeciálne karty vám umožnia mať z mystickej moci čísiel úžitok bez toho, aby ste museli čokoľvek rátať a písať si!

Autorka vypracovala sadu 70 kariet, ktoré tvoria číslice 0 až 9, pričom každé číslo má sedem variácií.

Cieľom kariet a sprievodného textu je pomôcť človeku odhaliť potenciál svoj aj iných ľudí, ktorí sú preňho dôležití, a získať rôzne zaujímavé a veľmi presné odpovede na všeličo, čo sa týka jeho života a bytia. Mimoriadne užitočné sú tieto karty a návody na prácu (či skôr hru) s nimi pre partnerstvo, a to nielen čo sa týka súkromných, ľúbostných či rodinných vzťahov, ale aj v pracovnej oblasti.

Ďalej tu nájdete rôzne zaujímavé výpočty; vysvetlenie významu a potenciálu čísiel; návod, ako zistiť numerologický archetyp osobnosti podľa dátumu narodenia; kartu dňa, týždňa atď.; i ďalšie zaujímavosti. 

Christine Bengel – Numerologie zcela jednoduše (kniha + karty)

Sada originálnych 70 kariet (číslice 0 až 9, pričom každé číslo má sedem variácií) a výkladová príručka vám umožní ponoriť sa do poučného sveta čísiel bez akýchkoľvek vedomostí o numerológii, a to formou zábavnej hry. Nájdete tu návod, ako získať cenné rady a odpovede na rôzne otázky; jednoduché aj zložitejšie zaujímavé výpočty; vysvetlenie významu a potenciálu čísiel; pozitívne afirmácie; ako zistiť numerologický archetyp osobnosti podľa dátumu narodenia a ďalšie zaujímavosti.

Pôvodná cena: 15.80 EUR, Naša cena: 9.90 EUR, Zľava: 37.34 %, Ušetríte: 5.90 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 331 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.