google27eaa3905ca3fee3.html

Cez leto má veľa ľudí chuť zažiť niečo vzrušujúce, mimoriadne, dobrodružné, divoké. Horúca, ohnivá, slnečná energia nás k tomu povzbudzuje, zosilňuje naše túžby, potreby a pocity, zrýchľuje kmitanie všetkých možných vibrácií. Ak neviete, čo so sebou, alebo ak sa toho deje toľko, že sa v tom ani nevyznáte, čo keby ste si vyložili karty?

EUGENIKA pre vás pripravila naozaj výhodné balíčky: viac druhov pekných a pôsobivých vykladacích kariet s dostatočne obsažnými vysvetľujúcimi brožúrkami za výbornú cenu.

Karty sú totiž dosť drahé. V súčasnosti je ich na trhu nesmierne veľa a mnohé sú naozaj krásne i zaujímavé. Problémom však je, že nestoja málo (čo je dané náročnosťou ich výroby). Väčšina ľudí si tak možno povie, že predsa nevyhodí dosť veľa peňazí za niečo, s čím nemá skúsenosti, čomu možno ani moc neverí, alebo na čo treba podľa ich názoru profesionálnych veštcov.

Vynikajúcou alternatívou je teda určite kúpiť si za pár eur sadu kariet, ktoré možno nemajú zlatý okraj, ale sú dostatočne kvalitné, a hlavne si k nim netreba dokupovať žiadnu knihu (ktorá tiež nestojí málo), pretože je k nim pribalená brožúrka síce útlučká, ale podávajúca všetky potrebné informácie.

Na to, aby ste sa s nejakými kartami určenými na „veštenie“ zoznámili a mohli ich používať – sami, bez pomoci inej osoby a bez predchádzajúcich skúseností, ako aj bez nejakých ezoterických či duchovných vedomostí – stačí naozaj málo. Hlavné je pochopiť princíp a podstatu kariet. A na to určite stačí heslovité vysvetlenie ich významu, aké sa nachádza v našich brožúrkach.

Stručný úvod vám povie, čo za karty to vlastne sú, ako vznikli a na čo slúžia. Potom nasleduje popis každej jednej karty s heslovitým vysvetlením, čo to znamená, keď si danú kartu vytiahnete v rámci odpovede na nejakú otázku. A ešte presnejšie: ako si vysvetliť jej posolstvo pri výklade v kategóriách: hlavný – všeobecný význam, láska, zamestnanie, zdravie.

No a na konci nájdete vždy aj niekoľko možností, ako presne s kartami pracovať, čiže aké spôsoby výkladu sú možné a vhodné, ako presne sa taký výklad robí aj ako sa interpretuje.

Neváhajte teda a kúpte si niektorý z týchto zábavných aj poučných balíčkov kariet! Za cenu, akú bežne zaplatíte za kávu a koláč či iné rýchle občerstvenie; za menej, ako stojí lístok do kina (v sieti CinemaCity).

Napokon, nemusí ísť iba o zábavu či srandu. Z takýchto vykladacích kariet sa môže stať dobrý stály  radca, ktorý vás naučí lepšie sa poznať a vyznať v sebe samom, rozvíjať svoju intuíciu, viac vnímať, čo chcete/nechcete a čo vyžarujete, aj lepšie odhadovať ostatných a život vôbec.

Karty Lenormand (karty + brožúrka)

Popis každej karty v kategóriách: hlavný význam, láska, zamestnanie, zdravie, čas (pri otázkach, kedy niečo nastane), vlastnosti (ak nás zaujíma niečí charakter), áno alebo nie (keď chceme vedieť, či sa niečo stane alebo či máme niečo urobiť).

Cigánske karty (karty + brožúrka)

Čo jednotlivé karty znamenajú pri výklade, a to v kategóriách: hlavný význam, láska, zamestnanie, zdravie.

Tarot Rider Waite (karty + brožúrka)

Každú kartu nájdete podrobne vysvetlenú podľa toho, ako sa môže ocitnúť pri výklade, vrátane možnosti, ak si ju vytiahnete otočenú hore nohami – čiže ak je jej odkaz skôr negatívny.


Súvisiace články:


foto: https://pixabay.com/sk/


 

(Prečítané 300 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.