google27eaa3905ca3fee3.html

165Naše telo je stvorené pre pohyb. Ak je však pohybu priveľa, je to problém pre chrbticu, ale aj pre celé telo. Ak je naopak pohybu príliš málo, zase to nie je dobre…

A k sedíme, oddychujeme, zo skúsenosti vieme, že občas meníme polohu. Ale čo, ak nie je možné meniť polohu počas dlhšieho sedenia pri práci, napr. pri práci s počítačom, s čím sa dnes stretávame najviac. Každé zadržiavanie nášho svalstva v jednej pozícii vedie k únave. Ak takýto stav trvá dlhšie, môžeme pomaly dospieť k poškodeniu chrbtice.

Chrbtica je centrálna časť nášho tela zodpovedná za statickú a dynamickú rovnováhu tela a to znamená, že môžeme bezpečne otáčať hlavou, krúžiť rukami a pri tom aj chodiť a nespadneme. Cez chrbticu vedie veľa nití, ktorými sú poviazané všetky časti nášho tela a cez tieto nitky prechádzajú rôzne informácie. Jednoducho povedané, chrbtica je stromom života.

Každá psychická činnosť či pocit, ktorý dlho trvá, vyčerpáva ten orgán, ktorému prináleží táto emócia. Ale žiaľ, predtým než sa dostane impulz do určitého orgánu, najprv musí prejsť cez chrbticu. Uvádzam tu jeden prípad za všetky, s ktorými sa každodenne stretávam pri svojej práci. Prišla ku mne asi 40 ročná pani. Sťažovala sa na bolesti šije, ktorá prechádzala do celej chrbtice. Samozrejme, že priveľa pracuje a ešte k tomu jej lezú na nervy ľudia v práci a najradšej by ukončila pracovný pomer, ale ešte sa to nedá, lebo musí splatiť úver a potom… Občas sa jej urobia nejaké hrče na šiji a klesá jej imunita.

Prístroj, na ktorom robíme vstupnú konzultáciu ukázal, že ide výlučne o dlhotrvajúce psychické napätie. Aj lekárske nálezy potvrdili naše tvrdenie. V tomto prípade chrbtica prvá reagovala na vonkajšie provokácie. Dnes vám vysvetlím, ako sa takýto stav môže v začiatkoch veľmi jednoducho odstrániť. Ako prvé urobíme Tui-na šije a ramien. Pre tých, ktorí ešte nepočuli o Tui-na, je to starý spôsob čínskej tradičnej medicíny, kde pomocou prstov pôsobíme určitou silou na konkrétne body a meridiány so želaním, aby sme „ozdravili chorú“ časť. Pri takýchto problémoch môžme použiť aj laserové ošetrenie. Potom začneme pracovať aj na celej chrbtici. Samozrejme existujú predpisy, podľa ktorých sa Tui-na správne vykonáva. Veľmi dôležitou súčasťou liečby je užívanie iba organicky pestovaných éterických olejov zmiešaných do zmesí podľa platných predpisov farmakológie. Takáto forma liečby pôsobí blahodarne pre tých ľudí, ktorí sa obávajú ihličiek a akupunktúry. To znamená, kombinácia jemnej čínskej Tuina, lekárskej techniky s ešte jemnejšou technikou starých amerických Indiánov, ktorá je dnes vyformovaná na techniku, ktorú voláme Raindrop technika. Znovuobjaviteľ tejto veľmi jemnej techniky, ktorú Indiáni vykonávali s orlím perom je Gari Young.

Chrbtica je centrálna časť nášho tela, ktorá je zodpovedná za statickú a dynamickú rovnováhu celého tela.

6221841234Raindrop technika alebo technika dažďových kvapiek, je postup, ktorým dosiahneme úplne novú energiu tela a duše pomocou vybraných éterických olejov. Veľmi dôležité je zdôrazniť, že my v našom Centre používame výlučne organicky pestované éterické oleje, čo sa blahodarne odzrkadľuje na našom tele. Kombináciou Tui-na a Raindrop techniky s éterickými olejmi pozdvihujeme frekvenciu nášho tela, uvoľňujeme celé telo od rôznych psychických a fyzických blokád. Môžeme si dovoliť povedať, že sa takto dá vyliečiť aj chrbtica.

Ako vieme, vírusy a baktérie sú dôvodom niektorých problémov s chrbticou. To znamená, že touto liečbou môžme do určitého stupňa korigovať skoliózu, kyfózu a lordózu, ale samozrejme netreba očakávať nereálne výsledky. Vysvetlenie je nasledovné – baktérie sú vinné za rôzne zápaly a keď sa zničia zárodky, chrbtica sa môže vrátiť do svojej novej polohy. Napríklad aj vírus herpesu sa ukrýva v blízkosti spinálnych nervov a keď nám klesne imunita, herpes sa ukáže v celej svojej kráse. Vieme, že stres a zlé stravovacie návyky vytvárajú v nás kyslé prostredie, čo má za následok vznik rôznych alergií, chorôb a rýchle starnutie organizmu. Keď aplikujeme zmes éterických olejov na určité časti tela, molekuly oleja sa dostávajú do krvi a spustí sa tzv. „Nebeská očista“, pri ktorej sa telo čistí od ťažkých kovov a metabolických jedov. Prečistí sa krv a zvlášť pečeň. Okrem toho molekuly oleja vnášajú čerstvý kyslík do našich buniek, čo zvlášť podporuje očistu lymfy. V našej pečeni sa okrem nenávisti, výbušnosti, ukladajú pesticídy, kovy ale aj antibiotiká.

Takýmto spôsobom očisty sa odstraňujú psychické blokády a uskutočňuje sa základná očista na fyzickej úrovni. Odborníci, ktorí pracujú touto metódou potvrdzujú, že jej použitím vznikajú štrukturálne a elektrické zmeny v našom tele. Obyčajne stačia 3, 4 sedenia preventívne a u ťažších prípadov je to cca 8 sedení. Mnoho ľudí, ktorí prešli touto terapiou potvrdilo, že sa cítia úplne ináč ako predtým, ako znovuzrodení. Odborníci tvrdia, že ide o nové vibrácie, energetické, fyzické a mentálne znovuzrodenie.

Dr.Ac. Boris Subotič


Súvisiace články:


banner-Raindrop-Technique


Odporúčame tento skvelý systém liečivého cvičenia:

Nikolaj Kudrjašov – Léčivé cvičení Hyperborejců – Kniha vychádza z poznatkov o starovekej telovýchove Hyperborejcov. Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 6.56 EUR

Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.64 EUR


(Prečítané 2 470 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.