google27eaa3905ca3fee3.html

aromaterapeuticky seminar

Priblížiť sa k sebe a objaviť v sebe to, čo v hĺbke duše už dávno tušíte, môžete aj pomocou vôní.  Môžete pochopiť, čo je pre vás momentálne skutočne dôležité. Veľakrát necháme o tom rozhodovať hlavu, ale to nemusí byť pravdivé. Ale váš nos vám nikdy klamať nebude.

V tomto našom svete, kde sa všetko snažíme riešiť hlavou, zostáva zabudnuté počúvanie Seba. Svojho skutočného Ja, svojich skutočných potrieb. Snažíme sa vyhýbať  našim emóciám, ktoré sú často ťaživé, neprežívame ich, nepreciťujeme to, čo malo byť precítené, zatlačili sme hlboko do seba slzy, ktoré mali byť vyplakané. Nevyriekli sme slová, ktoré mali byť vyslovené. Kráčame životom s obrovskou záťažou, batohom na duši, do ktorej prikladáme každý deň niečo navyše. Nemáme energiu, nemáme náladu a nevieme prečo.

Pritom by stačilo uvoľniť zopár kíl emočnej záťaže. Ale ako sa k nim dostať? Veď sme to už tak dokonale zahrabali. Sú tam aj veci, na ktoré sa už ani nepamätáme. Jeden zo spôsobov, ako sa dostať do nevedomia, sú vône. Čisté prírodné vône cez bunky v nose putujú do mozgu ako signály. A otvárajú dávno zabuchnuté dvere. Niektoré sa dajú otvoriť hneď, niektoré potrebujú, aby sa pred nimi otvorili ďalšie a manifestovali v reálnom živote. Priniesli životné situácie, ktoré pomôžu pochopiť, spracovať, odžiť neodžité, vyplakať nevyplakané slzy, zmieriť sa so Sebou. Vyťahovať tŕne jeden za druhým. Terapia vôňami je šetrná. Nevybalí na vás hneď to najbolestnejšie. Postupuje podľa vášho rytmu. Neponáhľa sa, nenúti, nemá termíny. Nechváli sa, lebo robí svoju prácu pekne potichu a pomaličky. Dlhodobo. Pri kontrole si neodfajkáva vyliečené oblasti. Často ani neviete, že sa niečo vnútri vyliečilo. Len kráčate stále ľahšie a ľahšie. Máte viac radosti zo seba. Zo svoho života. Zo svojho bytia. Ste so sebou stále viac v Jednote. Dovolíte si byť sami sebou. Nachádzate cestu k sebe. Kráčate k sebe, objavujete sa, už sa nedržíte kŕčovito svojho starého Ja, lebo miznú vaše strachy, ktoré vás nútili žiť Život ináč, než ste v skutočnosti chceli. Ale aj to bola súčasť vašej Cesty.

Jedného dňa budete cítiť, že prišiel váš čas. Zmeniť to. Ale to, že prišiel deň D, budete vedieť len Vy sami. Nikto iný. A vône vás môžu sprevádzať po tejto ceste, ale nemusia. Každý má svoju cestu. Niekto ju potrebuje prežiť drsnejšie a prebúdzať svoje Ja drastickejšie, niekto zvolí jemnosť a nehu voňavých sprievodcov. V cieli sa aj tak všetci stretneme.

Srdečne vás pozývame na aromaterapeutický seminár so zameraním na tému Jednota – YOUnity, v rámci ktorého vás uvedieme do fascinujúceho sveta vôní. Naučíte sa vnímať vône na rôznych úrovniach. Na úrovni tela prostredníctvom čuchu a sledovaním cesty vône v tele, na úrovni mysle získavaním informácií o vôňach, na úrovni emócií, ktoré vône vyvolajú po vdýchnutí a na úrovni duše počas meditácie s vôňou.

Na meditáciu Jednota – YOUnity sme pre vás pripravili jedinečnú zmes éterických olejov, ktorý vznikol špeciálne pre túto príležitosť, aby nám pomohol na hlbokej úrovni zažiť pocit Jednoty a benefitovať z nej ešte dlho po skončení seminára.

Viac informácií o seminári nájdete na http://www.tiliacenter.com/kalendar.php


Pozva-na-AROMA-SEMIRE

klikni pre viac info


Súvisiace články:


(Prečítané 410 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Jednota pomocou vôní

 1. Tina píše:

  Myslíte, že si mám vyberať také vône, ktoré sa mi veľmi páčia a na ktoré mám tak-povediac chuť, alebo treba pri takej terapii postupovať podľa návodu, že ktorá esencia by bola vhodná práve na moje problémy?

  • Zuzana Subovicsová píše:

   Milá Tina,
   áno, cítite to správne. Určite si vyberajte vône, ktoré sa vám veľmi páčia. Lebo to čo nám vonia, nás aj lieči. Keďže aromaterapia rešpektuje individualitu, jedinečnosť osobnosti, podľa mňa oleje vybraté podľa nejakého návodu nemusia mať želaný účinok. Dávajte si ale pozor na to, aby ste sa liečili éterickými olejmi terapeutickej kvality. Viac sa o týchto olejoch dozviete aj na pripravovanom seminári, kde Vás veľmi radi uvidíme.
   Zuzana