google27eaa3905ca3fee3.html

photo-4Nikolaj Kudrjašov je športový psychológ, autor niekoľkých systémov: Systém celistvého vlnového pohybu, Systém genderových pohybov tela a Systém vibračného boja alebo teta-boja.

Je členom, profesorom či spolupracovníkom mnohých vedeckých akadémií a inštitúcií, medzi inými Inštitútu intergratívnej psychológie či Medzinárodnej asociácie transpersonálnej psychológie. Systém celistvého vlnového pohybu je oficiálne odporúčaný ako liečebná metóda Ministerstvom zdravotníctva Ruskej federácie.

Jeho majstrovstvo spočíva v učení jednoduchých pohybových techník za pomoci telesnej vlny, prostredníctvom ktorých dáva do rovnováhy základné aspetky človeka (zdravie, vzťahy, spiritualita, financie). Nikolaj tvrdí, že ak spoznáme svoje telo a zákony, ktoré ho menia, tak spoznáme celý vesmír.

Telesná vlna, to je následnosť svalových reakcií jednotlivých svalov a skupín svalov,  je nezlučiteľná s blokmi, stuhnutiami a tvrdosťou v tele. Fyzické telo nám poskytuje možnosť uchopiť  život v plnej jeho kráse. Ak je naše telo –pohyb – limitované napätím, máme len obmedzené vnímanie života.   Ak dosiahneme uvoľnenie tela, dosiahneme uvoľnenie mysle. Techniky sú veľmi vyvážené, obsahujú mnoho prvkov, ktoré človeka uzemňujú. Tým napomáhajú byť v prítomnom okamihu a zároveň dávajú možnosť uvedomiť si vlastné telo.

Systém celistvého vlnového pohybu sa skladá sa z piatich pilierov: zdravie, vzťahy a láska, financie, boj a nakoniec mágia. Šťastie sa volá to, keď sme spokojní v prvých troch oblastiach. Bojové vlnové techniky slúžia na ochranu životného šťastia.

Veľkou témou posledných kurzov v Bratislave boli aj slovanskí bohovia.

Systém celistvého vlnového pohybu postaveného na základe slovanských tradícii, poskytuje ideálny priestor naučiť sa pracovať so svojím telom,  zharmonizovať svoje zdravie  a pochopiť súvislosti medzi pohybmi tela (rečou tela prostredníctvom pohybov so ženským a mužským princípom)  a vzťahmi.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Nikolaj Kudrjašov – Uvoľnenie tela vlnovým a vedomým pohybom


Presný harmonogram kurzov, ceny a iné informácie sa dozviete tu: http://vlnazdravia.sk/


Súvisiace články:


Viac o cvičení sa dočítate v knihe:

Nikolaj Kudrjašov – Léčivé cvičení Hyperborejců – Kniha vychádza z poznatkov o starovekej telovýchove Hyperborejcov, ktorí kedysi žili na Severnom póle. Autor použil staré vedomosti ako základ vlastného systému tzv. celistvého vlnového pohybu. Jednoduchý systém cvikov vám umožní pozdvihnúť sa na novú úroveň fungovania. Vibrácie a pohybové vlny vám pomôžu dať si do poriadku telo a pokračovať až po zrod nového človeka v sebe.

Pôvodná cena: 8.20 EUR, Naša cena: 7.38 EUR,

Zľava: 10.00 %


(Prečítané 898 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.