google27eaa3905ca3fee3.html

Prvým krokom, ako sa strach rieši, je potreba ho pomenovať. Rozpísal som teda deväť typologických druhov strachu a sebadeštrukčných procesov podľa numerológie a k nim príbuzné odnože strachov. Dúfam, že pri čítaní jednotlivých kapitol objavíte svojho parazita, čím mu dáte zelenú k odchodu. Nech sa páči, tu je minikurz numerológie…

Je dobré si vypočítať z dátumu narodenia vaše číslo dňa, životné číslo a váš životný kľúč. Môže vám to umožniť dôkladnejšie spoznať vašu podstatu. Tu je teda minikurz numerológie.

Číslo dňa zistíte poľahky. Ak vaša číslica dňa narodenia je jednociferná, napríklad ste sa narodili siedmeho, ste „sedmička zo dňa“. Ak je deň vášho narodenia dvojciferné číslo, napríklad ste sa narodili sedemnásteho, sčítajte 1 + 7, čo sa rovná 8 a ste teda „osmička zo dňa“.

Číslo zo dňa reprezentuje vaše dary, nadania, vlohy, talent, schopnosti. Cieľom každého človeka je rozpoznať ich, prijať a uchopiť ako nástroj, aby pomocou nich napĺňal životné poslanie. Tieto obdarenia násobia hlavne rodičia, takže ak má napríklad mama v období od narodenia do deviatich rokov odovzdať dcére vieru v seba, sebaistotu a nepodporí ju v tejto oblasti, samotné nadanie sa obráti na neistotu, z ktorej sa budú rodiť obavy a vnútorná nespokojnosť. V prípade potlačenia darov sa stáva pre daného človeka výzvou nájsť v sebe zamlčané nadania a oživiť ich.

Životné číslo je zvestovanie nášho poslania. Teda čo je našou úlohou, kde je naše miesto, aká je naša misia, povolanie, v akom obore pracovať, v akej oblasti máme priniesť ľudstvu službu. Poslanie je naša cesta, teda to, čo riešime celý život a čo máme zvládnuť. Dopátrať sa a odovzdať všetkému živému vo vesmíre „prečo som tu“, otlačok esencie a originality nášho ducha, ale rovnako tak nájsť uspokojenia seba cez sebarealizáciu a tvorenie.

Životné číslo si vypočítate taktiež ľahko, proste iba sčítajte všetky číslice vášho dátumu narodenia.

Príklad výpočtu životného čísla:

15. 6. 1986 = 1 + 5 + 6 + 1 + 9 + 8 + 6 = 36 = 3 + 6 = 9

Človek narodený v tomto dátume je teda „šestka“ zo dňa a jeho životné číslo je deväť.

Máme teda dary a poslanie. Chýba už len životný kľúč, ako to spojiť, teda akým spôsobom používať nadania k uskutočneniu nášho osobného božieho plánu. Sčítajte si číslo zo dňa a životné číslo a vyjde vám „kľúč“, ktorým úspešne naplníte svoju misiu. Ak by sme chceli vypočítať kľúč u človeka z hore uvedeného príkladu, bolo by to 6 (číslo zo dňa) + 9 (životné číslo) = 15 = 1 + 5 = 6. Ak by takýto človek bol u mňa na konzultácii, odporúčal by som mu veci riešiť s láskou, nadhľadom, charizmou a harmóniou, lebo šestka reprezentuje práve toto. Samozrejme, vypočítal by som si aj dané obdobie, v ktorom sa práve nachádza, ale tak veľa vás s numerológiou zaťažovať nechcem.

Ak vás táto veda zaujíma, Danka Babková zo Slnka v srdci robí pravidelne kurzy v Trenčíne a v Martine a Katka Čičmancová zasa v Bratislave a v Tatrách (kontakty na obe dámy nájdete pod kontaktami na tejto stránke). Obidve sú to nádherné duše, v prípade záujmu vás rady vovedú do taju tohto oboru. Ak sa nechcete naučiť robiť numerologické rozbory a absolvovať kurzy, stačí si dať spraviť iba svoj osobnostný numerologický rozbor. Možno zostanete prekvapený, koľko veľa sa dá vyčítať iba z dátumu narodenia a mena človeka a poradiť si tak pri životnej kolízii.

Čo sa týka literatúry, jednoznačne odporúčam túto dvojičku: 1, Numerológia – Čísla lásky od Robin Steinovej (výborná na „čísla zo dňa“) a 2, Čísla života od Dana Millmana, autora bestselleru Cesta pokojného bojovníka (tento titul je perfektný na „životné čísla“).

Koniec reklamy, vraciam sa k téme. Ktoré z týchto čísiel sledovať, ak sa bavíme o strachoch? Jednoznačne životné číslo, lebo to nás špecifikuje najlepšie, ale hlavne nám popisuje, čo budeme riešiť celý život. Reprezentuje večnú tému našej konkrétnej osobnej výzvy, ktorú sme si do tohto života naplánovali doriešiť a postúpiť tak o stupienok vyššie. Nečudujte sa ale, ak vám vyšlo vaše životné číslo napríklad sedem, no najviac momentálne prežívate strach „dvojky“. Každý z nás počas života prechádza všetkými, nižšie rozpísanými strachmi. Závisí to od toho, v akej osobnej ročnej vibrácii sa práve nachádzame, prípadne v akom deväťročnom cykle práve sme.

Čo sa týka životných čísiel a im prináležiacich strachov, nahral som na môj You Tube kanál deväť videí, ku každému strachu jedno video. Pri životnom čísle 11/2 platí „dvojkový strach“ z poníženia. Tu sú priame prekliky na jednotlivé videoblogy a rozdelenie strachov a deštrukčných postojov podľa životných (osudových) čísiel:

1 – strach zo zlyhania
2 – strach z poníženia
3 – strach zo samoty
4 – strach z budúcnosti, nedostatku
5 – žiarlenie, spútavanie, kontrolovanie
6 – strach z prijatia
7 – sebaobetovanie
8 – strach z chudoby (fyzickej (materiálnej), emocionálej (chudoba citov) a mentálnej (negatívne zmýšľanie))
9 – sebadeštrukcia

Nemusíte veriť numerológii. Napriek tomu vám ďalej vypísané a zadefinované strachy môžu pomôcť popísať obavy, ktoré vás pripravujú o radosť a pokoj. Lebo ak sa neskôr budeme baviť o vyliečení z dajakého strachu, bude potrebné ho čo najpresnejšie pomenovať. A ešte jedno upozornenie: ak vám vyjde nejaké životné číslo, nemusí to automaticky znamenať, že trpíte daným strachom. Môžete byť už dávno vyliečení.


Súvisiace články:


 

(Prečítané 478 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Minikurz numerológie

  1. horoskop píše:

    Tak a už Vám to napíšem nie je to prvýkrát čo som si u vás prečítala super článok. Tento je jeden z nich. Ďakujem Vám!