google27eaa3905ca3fee3.html

Image7Pani Zdenku Blechovú našim čitateľom asi nie potrebné predstavovať. Ak by ste predsa len nevedeli o koho ide, na jej stránke nájdete: Zdenka Blechová, Spiritual medicine Woman. A.MI. University, členka International PSY- academy, je úspěšná autorka mnoha knih, vykládacích karet a meditačních CD. Vydává od roku 2003 svůj časopis Mysteria tajemna a pořádá přednášky a semináře. Zabývá se mezilidskými vztahy, přijímá channelingová sdělení, která vkládá i do svých knih. Zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemoci, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu, tarotu, numerologie a psychologie.

Rád sa zúčastňujem jej prednášok, pretože či už hovorí o vzťahoch, sexualite, nemociach, deťoch či iných témach, dokáže do toho veľmi trefne vsunúť pozorovania a skúsenosti z vlastnej praxe, z vlastného života, nie len nejaké všeobecné životné múdra. Na tom by samozrejme nebolo nič tak nezvyčajné, keby to nerobila svojským a podľa mňa veľmi sympatickým spôsobom. Predovšetkým to nie sú tie prázdne a patetické reči o všeobímajúcej Láske, či ufňukané ezoterické floskuly o tom ako muži bránia ženám stať sa bohyňami, prípadne nostalgické rozjímania o dobách kedy muži boli mužmi a ženy ženami. Hoci sú pre pani Blechovú vzťahy jednou z hlavných tém, vidí ich veľmi triezvo a rovnakou mierou „nakladá“ obom pohlaviam.

Dnes vám ju prinášame hneď dva krát. Prvý video príspevok je rozhovor z festivalu Esoterika Incheba práve na tému vzťahov – Toho pravého partnera som našla v sebe. Je to moja duša., ktorý by bol ešte o kúsok dlhší a určite obsažnejší, ale nám ho celkom vtipne ukončili miestni ochrankári vypnutím všetkých svetiel 🙂 Druhý záznam je prednáška z toho istého podujatia na tému Naše cnosti a necnosti.

Prajem príjemný čas strávený z videami z produkcie Eugenika.TV:


Zdenka Blechová – Toho pravého partnera som našla v sebe. Je to moja duša.

+


Image3

Počas rozhovoru s Erikou Vincourekovou

Image6

Originálne otázky i odpovede

Image1OK

Snímka z prednášky

Image20

Prednáška Naše cnosti a necnosti


Súvisiace články:


 

(Prečítané 1 301 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.