google27eaa3905ca3fee3.html

Celý Vesmír je vlnenie. Každá, aj tá najmenšia subatomárna častica má svoju vlastnú frekvenciu, svoju vlastnú vlnovú dĺžku. Aj my ľudia, prijímame a vysielame, každý na svojej jedinečnej frekvencii. Tá sa mení v závislosti od nášho veku, naladenia a úrovne vedomia. Čím vyššie stúpame po pomyselnom rebríku frekvencií, tým viac (sú)ladíme s Jednotou, so (sú)zvukom Vesmíru a s Bytosťou, ktorá ho stvorila.

Všetky tu uvedené frekvencie sú Herzoch (Hz):

 • najnižšia úroveň je pocit hanby to je frekvencia 20 Hz
 • nad 30 Hz je pocit viny
 • 50 apatia
 • 75 smútok
 • 100 strach
 • 125 túžba
 • 15o hnev
 • 175 pýcha
 • 2oo je odhodlanienebojácnosť
 • 250 nestrannosť
 • 310 ochota
 • 350 prijatie
 • 350 odpustenie
 • 400 pochopenie
 • 500 láska
 • 540 radosť
 • 600 mier
 • 700 až 1000 Hz osvietenie

Ak už toto vieme, tak je nám jasne, akéemóciesamusíme snažiť vyvolať v sebe, aby sme si zvýšili ich frekvenciu.

Ľudia na vyšších vibráciách (pýcha) ľahko ovládajú ľudí s nižšími vibráciami (pocit viny) – základný princíp klerikálnej moci. Samozrejme pri takomto zneužívaní nedokážu postúpiť sami na vyššiu úroveň.

Je jasné, že ak vyvolávame nízke, tak tým spôsobujeme v iných odozvu a preto je pravda, že odpustenie ma silu liečiť a láska (pretože na vyššej frekvencii) prekoná choroby – tie majú nízku frekvenciu

na frekvencii 4oo Hz sa dá liečiť svoj strach a takto idú frekvencie vyššie a vyššie.

Frekvencie vieme zvyšovať rôznymi spôsobmi.

Ľudia, ktorí sú na nízkej frekvencii, nerozumejú tým, ktorí sú na vyššej (!) takže niekedy je potrebne sa snažiť im zvýšiť frekvenciu tak, že sa mi sami znížime na nejakú „medzi-úroveň“ napr. namiesto hanby v nich vyvolať hnev a v tej chvíli potom vyvolať lásku – skokom to je ťažké….

Naše vibrácie ovplyvňuje aj strava.

 • blízko nuly sú produkty 5 rádu – anorganické minerály a akákoľvek pevná hmota (piesok, hlina, ale napr. i soľ)
 • 30 -150 Hz sú produkty 4 rádu – pozostatky organizmov 3 rádu – ich svaly a šľachy (voláme ich neutrálne mäso)
 • 150 – 200 produkty 3 rádu – živé telá živočíchov a ich šťavy (krv)
 • 200 – 600 produkty 2 rádu – rastliny a plody
 • 600 – 800 produkty 1 rádu – voda, slnko
 • 800 – 1000 základný zdroj potravy – PRÁNA

Vidíme, že v tejto vibračnej hierarchii sa tvoria jednotlivé produkty vždy z vibračne vyšších. PRÁNA sa transformuje do slnečného svetla a vody z ktorých vyrastie rastlina, ktorú zje živočích, po smrti zostane jeho mäso a sa rozpadne. Na konci je hrubý nestráviteľný materiálny odpad.

Ľudia radi kombinujú. Už štipka soli ulahodí našej chuti, ale znehodnotí vibrácie stravy – čím viac soli tým viac klesnú vibrácie. Rovnako jesť zeleninu s mäsom je energetický nezmysel. Z takého obeda sa nedá „vytiahnuť“ vyššia frekvencia ako 200 …. hoci veľa ľuďom je i to dosť 🙁

Tepelná úprava prispieva k rozkladu vibrácií. Zvlášť rastliny ňou strácajú „kontakt“ z druhým rádom ktorý ešte v čerstvo odtrhnutej rastline žije.

Tieto poznatky využívali kedysi dávno šamani, keď pri obetách jedli surové ešte živé mäso (3 rád) – získali odhodlanie, nebojácnosť, ale mohli tým aj pomôcť dostať sa ľuďom s extrémne nízkymi vibráciami z ťažkých chorôb. (za to že sme to nesprávne pochopili platíme doteraz úplne nelogickou túžbou po mäse – máme vieru, že mäso nám pomôže.)

2 rád: najnižšie je koreňová zelenina a plody (orechy a pod), vyššie nadzemná (zelená) zelenina, najvyššie ovocie.

Zatiaľ potrebujú naše telá minerály ale príjmime ich v organickej (2 rád) a nie anorganickej (5 rád) forme!

Pre ľudí Nového veku sú vhodné výhradne potraviny prvého a druhého rádu a hľadanie cesty k základnému zdroju potravy – PRÁNE.

Osobitná kapitola sú nápoje a „nápoje“.

Voda prenáša akékoľvek vibrácie (viď napr. Dr. Emoto) čokoľvek vo vode rozpustíme, pripravíme ju vybračne na úroveň zdroja. Napríklad presladené drinky plné rafinovaného cukru sú v 5 ráde. Mäsové polievky a vývary v štvrtom, čaje, maceráty v druhom a len ČISTÁ voda dokáže poskytnúť vibrácie v 2 ráde!

Autor – Emil Schenk (redakčne upravené)


Tip redakcie Eugenika:

Bruce H. Lipton – Biológia presvedčenia – Ako môžeme ovplyvniť vedomie buniek – Táto kniha je prelomovým dielom v oblasti tzv. novej biológie. Predstavuje nádejnú syntézu najmodernejšieho a najlepšieho výskumu v oblasti bunkovej biológie a kvantovej fyziky. Je skutočným prelomom v tradičnom myslení, pretože ukazuje, že môžeme zmeniť naše telo, ak preprogramujeme svoje myslenie. Autor pútavo opisuje mechanizmy, akými bunky prijímajú a spracúvajú informácie. Ukazuje sa, že našu biológiu neriadia gény a DNA. Naopak, DNA je riadená signálmi mimo bunky, vrátane energetických odkazov, ktoré vychádzajú z našich pozitívnych aj negatívnych myšlienok.

Úryvok z knihy: Sú opakujúce sa obrazy, ktoré pozorujeme v prírode, iba náhodné? Som presvedčený, že odpoveď je „určite nie“. Aby som vysvetlil, prečo verím, že fraktálna geometria definuje štruktúru života, musím sa vrátiť ku dvom bodom. Po prvé, príbeh evolúcie je príbehom smerovania k vyššiemu uvedomeniu. Po druhé, pri našom štúdiu membrány sme odhalili receptor – efektorový proteínový komplex (IMP) ako základnú jednotku vedomia/inteligencie. Z toho vyplýva, že čím viac proteínových receptor-efektorov organizmus má, tým väčšie môže mať uvedomenie a tým vyššie stojí na rebríčku evolúcie. Existujú však fyzické obmedzenia brániace neustálemu zvyšovaniu počtu proteínových receptor-efektorov, ktoré sa vmestia do bunkovej membrány. Priemer proteínov „vedomia“ je približne rovnaký, ako priemer fosfolipidov, v ktorých sú zabudované. Pretože je hrúbka membrány striktne definovaná, nemôžete do nej nastrkať množstvá IMP tak, že ich budete ukladať nad seba. Ste obmedzení vrstvou hrubou ako jeden proteín. Preto je rozšírenie povrchu membrány jedinou možnosťou, ako zvýšiť počet proteínov vedomia.

Pôvodná cena: 8.90 EUR Naša cena: 8.01 EUR Zľava: 10.00 %


Viac o knihe – Biológia presvedčenia TU


Zväčšenina ľudskej bunky


Súvisiace články:


(Prečítané 16 483 krát, 4 dnes)
 

2 Responses to Na akej frekvencii vibrujeme, takí sme

 1. gulraw píše:

  „Voda prenáša akékoľvek vibrácie (viď napr. Dr. Emoto) čokoľvek vo vode rozpustíme, pripravíme ju vybračne na úroveň zdroja. Napríklad presladené drinky plné rafinovaného cukru sú v 5 ráde. Mäsové polievky a vývary v štvrtom, čaje, maceráty v druhom a len ČISTÁ voda dokáže poskytnúť vibrácie v 2 ráde!“

  A čo minerálna voda? Taká voda má level 5 namiesto 2 len za to, že sú tam minerály?

  To by sme musli piť destilovanú…ale tá už prešla tepelnou úpravou, takže tiež z nej nič…

 2. Tanuki píše:

  Zdravím! Ja som tie frekvencie skúšal a naozaj, môžu vyvolávať rôzne pocity, najmä pokiaľ ich násobime už uvedenou frekvenciou v liste. Viete, alikvotné tóny sú veľké zosilňovače v tomto, ani si to neuvedomujeme. Znamená to, že som napríklad generoval cez počítač násobky frekvencie týchto tónov a skutočne, môže niečo na tom byť. Tak napríklad frekvencie 175, 250, 325, 400 ATĎ môžu predstavovať určitú frekvenciu vyrovnanosti, prípadne pýchy. Pozor, tie frekvencie treba generovať spolu, aby to malo účinok, používam program Audacity, ktorý je možné stiahnuť zadarmo.